.M.B.A בהתמחות במערכות מידע ויזמות טכנולוגית

.M.B.A בהתמחות במערכות מידע ויזמות טכנולוגית

.M.B.A בהתמחות במערכות מידע ויזמות טכנולוגית

ראש ההתמחות: ד"ר אופיר בן אסולי

 

מהפיכת המידע הביאה שינויים של ממש בגישות לעולם היזמות והזדמנויות החדשות ליזמות בשילוב טכנולוגיות המידע. קיים קשר הדוק בין טכנולוגיה ומערכות מידע לבין עולם היזמות. קשר זה רק הולך ומתחזק עם התקדמותה של מהפיכת המידע. בעידן זה קמות בהצלחה חברות הזנק (סטארט-אפ) ישראליות רבות  ולא מעט חברות ישראליות טכנולוגיות מממשות את הרעיון העסקי שלהן במגוון שיטות לרבות מיזוגים ורכישות (Start-up nation).

מטרות ההתמחות במערכות מידע ויזמות טכנולוגית

מטרה מרכזית אחת בהתמחות היא הקניית ידע בניהול טכנולוגיות ומערכות מידע. במסגרת זו יוענקו לסטודנטים ידע מקצועי, יישומי ותיאורטי רב בניהול טכנולוגיות ומערכות מידע גם ממרצים עם ניסיון מקצועי-ניהולי רב ומנקודות מבט של מגוון רמות ניהול.

מטרה מרכזית שנייה היא הכשרת מנהלים יזמיים שלהם היכולת וההבנה עסקית הדרושות כדי לנווט בסביבה עסקית טכנולוגית מתקדמת ומשתנה כל הזמן. במסגרת זו כוללים לימודי ההתמחות הבנה במיזמים טכנולוגיים או שירותים.

מה לומדים בהתמחות במערכות מידע ויזמות טכנולוגית?

בהתמחות זו משולבים קורסים הן מעולם ניהול טכנולוגיות ומערכות מידע והן מעולם היזמות הטכנולוגית. בנוסף, ישנם קורסים שנמצאים בדיוק בנקודת המפגש בין העולמות.

לתלמידי ההתמחות, תיתכן אפשרות בחירה של יותר קורסים מעולם התוכן של יזמות טכנולוגית או לחילופין יותר קורסים מעולם התוכן של ניהול טכנולוגיות ומערכות מידע בהתאם להכשרתם, צרכיהם המקצועיים, סקרנותם המקצועית והאקדמית ורצונם. אפשרות זו מותנית במספר הנרשמים להתמחות.

למה להתמחות במערכות מידע ויזמות טכנולוגית בקריה האקדמית אונו?

 • בין המרצים לקורסי ההתמחות נמצאים חוקרים אקדמיים מובילים, יזמים טכנולוגיים ומנהלים בכירים מאוד של חברות טכנולוגיה וחברות ממשלתיות.
 • הבוגרים שלנו משולבים היום בעמדות מפתח ובתפקידי ניהול בחברות ותאגידים מהמובילים במשק כדוגמת: SAP, HP, Microsoft, Orange, IBM, Amdocs, צ'ק פוינט, בנק לאומי, בנק בינלאומי, מימון ישיר, מכבי שירותי בריאות, חיל האוויר, צה"ל, ארגוני ביטחון, חברות תעשייה, חברות היי טק, חברות שירותים ועוד, במגוון תפקידים בעולם היזמות ומערכות המידע כולל: יזמים טכנולוגיים, מנהלי מערכות מידע, מנהלי פרויקטים, יועצים טכנולוגיים-יזמיים, מנהלי יחידת מחשוב ועוד.

מבחר מקורסי ההתמחות*

ניהול ידע ארגוני באתגרי Big Data, ניהול פרויקטים בהיי-טק, אסטרטגיית מערכות מידע, יזמות טכנולוגית בשווקים בינלאומיים, קבלת החלטות ויישומן במ"מ, טכנולוגיה כמינוף לעסקים, עקרונות מערכות ERP ויישומן ב- SAP, אנליטיקה עסקית ויסודות Data Mining, פרויקט וסמינר במערכות מידע ויזמות טכנולוגית.

בנוסף יהיה ניתן לבחור קורסים מהתמחויות קרובות כגון: מימון מיזמים, פיתוח מוצרים חדשים, אסטרטגיית חדשנות ושיווק שירותים לפי ההיצע ובזמנים המתאימים לתוכנית.

* ייתכן עדכון ברשימת הקורסים.

שכר לימוד

שכר לימוד לתואר שני

שכר לימוד לתואר שני במנהל עסקים

שכר לימוד לתואר שני לשנה"ל תשע"ט

פקולטה מסלול שכר הלימוד עבור התואר מינימום תשלום (לתואר) מספר תשלומים מקסימלי
מנהל עסקים תואר שני במנהל עסקים 49,700 ש"ח 100% 15
מנהל עסקים

תואר שני במנהל עסקים

התמחות בייעוץ ארגוני

54,700 ש"ח
(כולל פרקטיקום)
100% 15
משפטים תואר שני במשפטים 29,000 ש"ח 100% 15
מדעי הרוח תואר שני ביהדות 19,500 ש"ח 100% 10
 • תואר שני במנהל עסקים:
  התמחות בייעוץ ארגוני – עלות הפרקטיקום – 5000 ש"ח.
  עלות התמחות נוספת – 5,000 ש"ח.
  שכר הלימוד כולל קורסי השלמה.
 • תואר שני במשפטים: 
 • עבור קורסים של בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קולומביה נדרשת תוספת תשלום – פרטים בהרשמה (פתיחת הקורסים המשותפים עם אוניברסיטת קולומביה מותנית במינימום נרשמים).
 • תואר שני ביהדות: 
  שכר הלימוד כולל קורסי השלמה.
 • שכר הלימוד יוסדר באמצעות מזומן, הוראת קבע או בכרטיס אשראי.
 • טופס להסדרת שכר לימוד באמצעות כרטיס אשראי –  ניתן להוריד כאן
 • טופס להסדרת שכר לימוד באמצעות הוראת קבע – ניתן להוריד כאן
 • התשלומים בכל מסלולי הלימוד הינם שווים,לא צמודים וללא רבית.
 • שכר הלימוד השנתי מתעדכן מדי שנה ולא יפחת מהצמדה לעליית מדד המחירים לצרכן.
 • שכר הלימוד כולל דמי חברות באגודת הסטודנטים. הלימוד כולל : דמי אבטחה, שרותי מחשב וספרייה, שרותי מינהל הסטודנטים, אישורי לימודים ללא הגבלה, דמי ביטוח, חוברות מקראות ותרגילים ודמי חברות באגודת הסטודנטים (הקריה האקדמית אונו תעביר את פרטי הסטודנטים וחברי האגודה ודרכי ההתקשרות עימם).
 • בני זוג נשואים או בני משפחה מדרגה ראשונה, הלומדים במקביל ומשלמים שכר לימוד מלא, זכאים להנחה של 10% כל אחד.
 • חובת תשלומי שכר הלימוד ועמידה בפרעונם המלא חלה על הסטודנט בלבד.
 • מדור שכר לימוד – שעות קבלת קהל 
יום א' עד יום ה' משעה 09:00-12:00
ומשעה 14:00-18:00
יום ו' משעה 08:00-12:00

מספר פקס: 03-7382299

 • הנחיות כלליות

בתום תהליך הרישום אשר יתבצע במנהל הרישום ישלחו מכתבי קבלה למתקבלים. למכתב הקבלה יצורף טופס תשלום שכר הלימוד. את שכר הלימוד יש להסדיר עד למועד המצוין במכתב הקבלה. סטודנט אשר לא יסדיר את מלוא שכר הלימוד עד למועד זה, יאבד את מקומו ואין הקריה האקדמית אונו יכולה להבטיח את לימודיו בשנה זו.

 • ביטוח לאומי

על פי תקנות הביטוח הלאומי, המוסד לביטוח לאומי יגבה דמי ביטוח לאומי ודמי בריאות בשיעור מינימלי שנקבע לגבי סטודנט במוסד להשכלה גבוהה. תשלומים אלה יגבו באמצעות פנקסי תשלומים שישלחו לביתו של הסטודנט. סטודנט שעובד בתקופת לימודיו ימלא אחר ההוראות אשר יצורפו לפנקסי התשלומים על מנת לקבל פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי. בכל מקרה הקריה האקדמית אונו לא תעסוק בגביית דמי ביטוח לאומי.

 • פיגורים בתשלומים

סטודנטים אשר יפגרו באחד התשלומים, יחויבו בהפרשי הצמדה ובריבית צמודה בשיעור 5% לחודש או בחלק ממנה. שיעור הריבית יתעדכן מעת לעת  כנהוג בקריה האקדמית אונו סטודנטים אשר לא יסדירו את אופן תשלום שכר הלימוד לא יורשו להכין מערכת ולהתחיל בלימודים.

 • הקריה האקדמית אונו מעניקה לך הטבה ייחודית למימון הלימודים

הקריה האקדמית אונו מעניקה הטבה ייחודית למימון הלימודים באמצעות קרן שכ"ל. ניתן לקבל הסדר מימון המאפשר לך לפרוס את שכר הלימוד בפריסה ארוכה וללא ריבית.

לפרטים נוספים:

בטלפון – 03-9635856

בדוא"ל – service@sachal.co.il

באתר – www.sachal.co.il/ono

 

sachal-2016

    

Print Friendly, PDF & Email

on-line-registration

לפרטים נוספים מלאו הפרטים ונחזור אליכם בהקדם: 

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
דואר אלקטרוני:

קורסים נבחרים בהתמחות

Print Friendly, PDF & Email

מימון יזמות טכנולוגית

התמחות מערכות מידע

ניהול פרויקטים ושרשרת אספקה

התמחות מערכות מידע

מדיניות ויישומים מתקדמים של מערכות מידע

התמחות מערכות מידע

מערכות מידע חוצות ארגון (BI)

התמחות מערכות מידע

[print-me]
#wizFloatingChat{ display:block; }