שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

התנסות פעילה בניהול טיפול בקבוצת חולים כרוניים תוך ליווי והדרכה צמודים של מנחים מומחים בשירותי הבריאות.
רכישת כלים ניהוליים שישפרו את איכות הטיפול בחולים.
התכנית בהובלת דיקן הפקולטה למקצועות הבריאות בקריה האקדמית אונו, פרופ' שלמה נוי, שניהל מעל ל-20 שנה את בית החולים השיקומי בשיבא תל השומר.

תכנית הלימודים

ההרשמה סגורה

ידעתם שמחלות כרוניות מהוות כ-% 60 מהגורמים לתמותה בעולם? הכמות העצומה של חולים כרוניים מחייבת את מערכת הבריאות להתייעל בכל מה שקשור לניהול הטיפול בחולים במטרה אחת: לשפר את איכות הטיפול בכל האספקטים האפשריים.

התכנית הייחודית והראשונה מסוגה פותחה בהתאם לצרכים הנדרשים כיום ומקיפה את כל הנושאים הקשורים בניהול חולה כרוני החל מהאספקט הקליני, דרך התחום הרפואי אדמיניסטרטיבי ועד האספקט הפיננסי. התואר הינו תואר קליני מיועד לאקדמאים העוסקים בתחומי הרפואה, סיעוד, פיזיותרפיה, רוקחות, ריפוי בעיסוק, הפרעות בתקשורת ופראמדיקים בעלי תואר ראשון ברפואות חירום.

מטרת התכנית: להקנות לאנשי צוותים רפואיים את העקרונות התיאורטיים והיישומיים של ניהול הטיפול בחולה הכרוני והמבוגר בהיבט רב מערכתי הכולל תיאום קליני, בקרה ותקציב על רצף שירותי הבריאות.  בתוכנית ילמדו התלמידים את ניהול הטיפול בתהליך המשלב אמדן, תכנון, יישום, תיאום, ניטור והערכה של שירותים במטרה לספק צרכים בריאותיים של מטופל, באמצעות התקשרויות וניצול משאבים נתונים ובאמצעות שילוב כלים ניהוליים, שיובילו לתוצאות איכותיות ויעילות.

לצפייה בנושאי הלימוד לחצו כאן

אני מאמין
שלמה נוי דיקן הפקולטה
אנחנו נכשיר אותך ברמה הקלינית לפתח את תכנית הטיפול, בתיאום עם המומחים, לזהות את הצרכים של החולה, לבנות לו את השירותים שנדרשים, למנוע אשפוז שיכול להיגרם מטיפול לא נכון, וגם להיות בקשר עם החולה והמשפחה

חשוב שתדעו

בתוכנית ילמדו התלמידים את ניהול הטיפול בתהליך המשלב אמדן, תכנון, יישום, תיאום, ניטור והערכה של שירותים במטרה לספק צרכים בריאותיים של מטופל

ימי לימוד ומיקום

ההרשמה נסגרה

מה נדרש כדי להתקבל

  • תואר ראשון מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה: סיעוד, פיזיותרפיה, רוקחות, ריפוי בעיסוק, ספורטתרפיסטים, בעלי תואר MD, פרדמדיקים בעלי תואר ראשון ברפואת חירום.
    אשר הינם בעלי ניסיון של לפחות שלוש שנים בבית חולים או בשירות הרפואי בקהילה.
  • ציון הגמר של התואר הראשון מעל 80.
  • ראיון אישי עם איש סגל אקדמי בכיר.

דברים נוספים שכדאי לדעת

חוות דעת מנהלי בתי חולים על התכנית:

רוצה לדעת עוד?