שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

נבחרת מרצים מנצחת של אנשי תעשיית המוסיקה: רפי קדישזון, דני רובס, רחל הוכמן, ד"ר משה מורד, ד"ר ארי קטורזה , תומר צדקיהו , בנצי גפני, אבנר קנר, אורי זך, פרופ' צבי אבני ואחרים ילמדו אתכם וילוו אתכם לאורך כל הדרך.
מתחם המוסיקה שלנו הוא מהמתקדמים בישראל ובעולם וכולל מתקני לימוד משוכללים, חדרי חזרות מאובזרים, אולפנים מקצועיים ואולם הופעות מפואר.
בית הספר למוסיקה ע"ש ג'ונתן ווהל בקריה האקדמית אונו, הוא המוביל בקרב המוסדות למוסיקה בארץ ועומד בשורה אחת עם בתי הספר המתקדמים למוסיקה בעולם.

מה תלמדו

אם מוסיקה היא האהבה שלך בוא ללמוד איך להפוך אותה למקצוע! בית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית אונו מציע תכנית המקנה לסטודנטים כלים להצלחה ותעסוקה במקצועות המוסיקה השונים.

תכנית הלימודים כוללת מגוון רחב של קורסים ביצועיים, שיעורים פרטיים ומגוון רב של הפקות והקניית ניסיון בימתי. מסגרת הלימודים כוללת בתוכה גם קידום אומנים לתעשייה.

ללימודי מוסיקה לתואר ראשון מתכונת ייחודית ויישומית המובילה את הסטודנטים לפיתוח מקסימלי של יכולות ומקנה להם את הכלים הנחוצים להשתלבות והצלחה בעולמות המוסיקה המגוונים, בהם יש דרישה לאנשי מקצוע מוכשרים: אולפנים, פרסומות, מחזות, השתלבות בתעשיית הבידור והתרבות וכן במערכות החינוך המוסיקלי. המוסיקאים יזכו להכשרה ממיטב המרצים ובכירי התעשייה, וירכשו את הכלים הדרושים על מנת להפוך את המוסיקה למקצוע.

בין נושאי הלימוד: יסודות ותיאוריה מוסיקלית, נגינה וביצוע, סאונד והפקה באולפן הביתי, הוראת מוסיקה, כתיבה, הלחנה ועיבוד, ניהול ושיווק מוסיקלי, קורסים המיועדים לתעשיית הבידור, יצירת מוסיקה למדיה וקולנוע ועוד.

קורסים ייעודיים במבחר תחומים: תכנית הלימודים כוללת קורסים תאורטיים, לצד קורסים מעשיים וביצועיים, שיעורים פרטיים על כלי הנגינה האישי, הרכבים מוסיקלים, כיתות אמן והפקות סטודנטים רבות. בין התחומים הנלמדים: ביצוע, יצירה ועיבוד, סגנונות מוסיקה שונים – קלאסית, ג'אז, רוק, פופ, מוסיקה ערבית, אנדלוסית ועוד, מוסיקה לסרטים, חינוך מוסיקלי, הוראה וחינוך מוסיקלי, תעשיית המוסיקה – שיווק, יחסי ציבור, זכויות יוצרים, ניצוח/תזמור/קומפוזיציה – מוסיקה קלאסית, סאונד והפקה באולפן הביתי.

לחצו כאן לקרוא את כל פירוט הקורסים הנלמדים בתואר 

גם אני בוגר אונו
בעקבות הלימודים בבית הספר למוסיקה, אני עובד בדבר שתמיד חלמתי עליו ושהוא האהבה הגדולה שלי . להיות על הבמות הכי גדולות בארץ, להופיע ולעשות מוסיקה.
עודד סנדטש שחקן וזמר בתיאטרון הלאומי "הבימה"

ימי לימוד ומיקום

מחזור אוקטובר 2020
קמפוס קרית אונו
מסלול בוקר ימים א', ב', ג' + יום נוסף בשבוע ד' או ה'

מסלול ערב ימים א', ב', ג'

הלימודים מתקיימים בקמפוס המרכזי בקריית אונו, בבניין ייחודי עבור לימודי המוסיקה, המאובזר ומשופע בחדרי חזרות, אולפני הקלטות וכיתות משוכללות ומתקדמות ללימודי מוסיקה ברמה הגבוהה ביותר.

מה נדרש כדי להתקבל

 • בגרות מלאה.
 • רקע קודם בכלי/קול  (נבדק באודישן).
 • מעבר של מבחן תיאוריה מוסיקלית (בדיקת ידע בסיסי בתווים, סולמות, מרווחים, אקורדים, הכתבות)  או מעבר מכינה בתיאוריה מוסיקלית.
 • דרישות אנגלית:
  כדי להסתווג לרמה באנגלית, על הסטודנט לעבור מבחן אמי"ר או אמיר"ם או להגיע עם ציון פסיכומטרי.
  מועמד ללא ציון מבחן אמי"ר או אמיר"ם או פסיכומטרי יסווג אוטומטית לרמה הנמוכה ביותר.
  מועמדים אשר התקבלו ללימודים יכולים להתחיל את לימודי האנגלית אונליין ולגשת למבחנים טרם תחילת התואר. 
 • פטור מאנגלית יינתן לאחר הצגת אחד מהבאים: אישור על הגעה לרמת פטור במוסד אקדמי ישראלי מוכר או פסיכומטרי בציון של 134 לפחות בפרק האנגלית או  ציון מבחן אמי"ר או מבחן אמיר"ם בציון של 234 לפחות.

דברים נוספים שכדאי לדעת

 • הרישום ומבחני הקבלה מתקיימים גם בתקופת הקורונה בצורה מקוונת במערת ZOOM. 
 • בית הספר למוסיקה ע"ש ג'ונתן ווהל של הקריה האקדמית אונו הוא מיזוג מוצלח בין 'מכללת הד-המכללה למוסיקה' והקריה האקדמית אונו. בשנת 2012 התאחדה המכללה עם הקריה האקדמית אונו, והפכה לבית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית אונו וקיבלה את אישור המועצה להשכלה גבוהה להעניק תואר ראשון במוסיקה רב תחומית .B.Mus לבוגרי תוכנית לימודי המוסיקה המלאה.
 • בית הספר למוסיקה ע"ש ג'ונתן ווהל בשיתוף קרן קיימת באנגליה – JNF UK מעניק מלגות לימודים לתושבי הדרום עבור לימודי התואר הראשון במוסיקה, למען פיתוח וקידום האומנות, השכלה אקדמית ותעסוקה מוסיקלית ביישובי הפריפריה הדרומית.

רוצה לדעת עוד?