שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

ההתמחות המובילה בישראל בתחומי אסטרטגיה, חדשנות ויזמות עם דגש ומיקוד בניהול תהליך מתמשך ושיטתי של יזמות וחדשנות, הובלה אפקטיבית של שינוי אסטרטגי ובניית ארגונים זמישים (Agility).
התנסות מעשית (פרקטיקום) בחברות מובילות בתחום האסטרטגיה, חדשנות פתוחה והיזמות כגון: חממת Let-Lab, חממת SouthUp, חממת InfraLab, חדשנות ב- Enel Group, חדשנות ב- Bosch, יישום אסטרגיות, GoNoGo, יתרונות תחרותיים, Effective Plan ,TheDock, ועוד.
המרצים שלנו מגיעים מליבת העשייה בעולם העסקי ועם נקודות מבט מגוונות ומשלימות שישדרגו לכם את יכולת החשיבה, כלי העבודה והמיומנויות המקצועיות: ד"ר גיל אבנימלך, ד"ר בועז שליט, ד"ר אוהד רף ומרצים נוספים

תוכנית הלימודים

ההתמחות באסטרטגיה, חדשנות ויזמות הינה היחידה בישראל שעוסקת בניהול תהליך מתמשך ושיטתי של יזמות, חדשנות ושינוי אסטרטגי. בהתמחות נעניק לכם כלים לבניית תשתית, תהליכים ותרבות ארגונית ליצירת ארגון זריז וגמיש (Agility).

בעידן של שווקים דינמיים, גלובליזציה, משברים ואירועים משבשים (Disruptive), היכולת ליזום, לחדש ולהשתנות מהווה יתרון תחרותי משמעותי לארגונים. בהתמחות תלמדו לקבל החלטות אסטרטגיות, לנהל תהליכי שינוי וחדשנות ולהשתמש באופן מושכל ביזמות פנים וחוץ ארגונית. נקנה לך הבנה אסטרטגית עמוקה ודפוסי חשיבה מגוונים וחדשניים תוך רכישת כלים ומיומנויות לניהול התהליכים הללו.

בין נושאי הלימוד בהתמחות: אסטרטגיה עסקית, יזמות וחדשנות עסקית, אסטרטגיות צמיחה (גלובלית ותאגיד), ניהול שינוי אסטרטגי, ניהול חדשנות בארגונים, ניהול חדשנות פתוחה והון סיכון, סימולציה אסטרטגית לעסקים ועוד.

גם אני בוגר אונו
שקד וקס מנהל מכירות טכני עולמי ב- IBM
הגעתי אחרי 15 שנות ניסיון בתעשייה והתואר עדיין חידש לי. כל מה שלמדתי – יישמתי בתפקיד שלי: אסטרטגיה, חשיבה חדשנית, מודלים פרקטיים. כלים שהיו קריטים כדי להישאר רלוונטי ולהמשיך לצמוח ולהצליח בתחום שלי
גם אני בוגרת אונו
רוני קידר רוני קידר , מנהלת אסטרטגיה ושיווק, בחברת STXI Motion
להתמחות היה צליל של אסימונים נופלים. כל שיעור הצליח לאתגר את הסטטוס קוו ולגרום לי לחשוב איך אני מיישמת את התובנות כבר מחר בבוקר. ואכן, אין יום שעובר מבלי שהמילים חזון וייעוד ינחו אותי בתפקיד ובחיי האישיים.

חשוב שתדעו

"נכנסתי להתמחות בצומת בקריירה - האם להמשיך בקריירה הצבאית או לצאת להרפתקה יזמית - וסיימתי את ההתמחות אם החלטה ברורה להפוך ליזם ועם הכלים הנחוצים לממש החלטה זו"
אביעד שניידרמן
יזם ומנכ"ל, Aura Smart Air
בוגר מחזור 2018
"הלימודים בהתמחות התמזגו עבורי בצורה מושלמת עם הובלת מהלך של קידום חדשנות פתוחה בחברה. התמחות זו היא המובילה בארץ בעיסוק בתחום החדשנות הפתוחה בתאגידים והאקו-סיסטם של היזמות בישראל. ד"ר גיל אבנימלך היה האדם הנכון במקום הנכון כדי לחבר את התאוריה הפרקטית לעולם האמיתי ועשה את זה בצורה מקצועית ומרתקת"
לימור גיל שני
סמנכ"לית שיווק ומכירות, DSV ישראל
בוגרת מחזור 2019
"גם לאחר 25 שנות ניסיון בתפקידי ניהול ופיתוח בתעשיית ההיי-טק הישראלית, הלימודים בהתמחות באסטרטגיה ויזמות עסקית הוסיפו לי כלים וסיועו לי להצליח בתפקיד ניהולי בכיר במיזם המאתגר והמרגש SpaceIL"
ערן שמידט
סגן מנהל תכנית SpaceIL
בוגר מחזור 2014

מה נדרש כדי להתקבל

קבלה ישירה: תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר ממוצע  80 ומעלה.

קבלה משוקללת:

א. תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר ממוצע בין 70-79 ומעבר ראיון קבלה.

ב. תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר ומעבר ראיון קבלה וניסיון ניהולי/ מקצועי / תעסוקתי רלוונטי.

או

תואר ראשון מחו"ל – יש לצרף אישור שקילות ממשרד החינוך, הגוף להערכת תארים ודיפלומות. טלפון: 02-5601684.

*בקשות של בוגרי מוסדות אקדמיים בחו"ל (כולל שלוחות), ייבחנו בכל מקרה לגופו.

דברים נוספים שכדאי לדעת

חזון ההתמחות שלנו הוא להיות ההתמחות המובילה בארץ באסטרטגיה, חדשנות ויזמות הן בהיבטים של רלוונטיות, עדכניות ופרקטיקות הקורסים והתכנים והן באיכות המרצים והסינרגיה בניהם.
מטרת ההתמחות להכשיר סטודנטים לרמות הניהול הגבוהות ביותר בארגון ולהקנות להם הבנה עמוקה בתהליכי אסטרטגיה, ניהול, חדשנות ויזמות ולהפוך אותם לאדריכלי השינוי, החדשנות והיזמות בארגון.
ההתמחות מיועדת לסטודנטים שעובדים או שואפים לעבוד בעתיד כמנהלים בדרגי ניהול בכיר, לאלה אשר עובדים במחלקות פיתוח עסקי, במחלקות חדשנות, כיועצים עסקיים וכיזמים. כמו כן, הלימודים בהתמחות יאפשרו לשדרג את הקריירה לכל בוגריה בכך שיהפכו אותם לשגרירי השינוי, חדשנות ויזמות ביחידה העסקי בה הם עובדים.

למקבץ סרטונים בנושא אסטרטגיה ויזמות – לחצו כאן 

מהלכים אסטרטגיים של בוגרי ההתמחות