שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

הלימודים בשיתוף פעולה עם SAP ועם לשכת טכנולוגיות המידע בישראל
בוגרי ההתמחות משולבים היום בעמדות מפתח ובתפקידי ניהול בחברות ותאגידים מהמובילים במשק כדוגמת: SAP, HP, Microsoft, Orange, IBM, Amdocs, צ'ק פוינט, בנק לאומי, בנק בינלאומי, מימון ישיר, מכבי שירותי בריאות, חיל האוויר, צה"ל, ארגוני ביטחון, חברות תעשייה, חברות היי טק, חברות שירותים ועוד
מבחר קורסי התמחות כמו: כריית נתונים בעידן ה-BIG DATA , עקרונות Data Science, איומי סייבר ומניעתם, אנליטיקה עסקית על ידי בינה מלאכותית, שילובי ה-Business Intelligence בעסקים ועוד.

תוכנית הלימודים

אם החלום שלך הוא לנהל בסביבה מתקדמת דיגיטלית, לממן סטארט אפ ולגבש אסטרטגיות חדשניות מעמיקות ופורצות דרך, זו התכנית בשבילך. 

הטכנולוגיה מהווה כלי משמעותי לצריכה, לייצור לשיתוף ולניתוח נתונים, מידע וידע של מנהלים ועובדים כאחד. הצריכה של טכנולוגיה מקיפה אותנו בכל תחום; המטרה המרכזית בהתמחות היא הקניית ידע בניהול טכנולוגיות ומערכות מידע. במסגרת זו יוענקו לסטודנטים ידע מקצועי,יישומי ותיאורטי ובמגמות העכשוויות ממרצים עם ניסיון מקצועי-ניהולי רב ומנקודות מבט של מגוון רמות ניהול.

מטרה נוספת בהתמחות היא הכשרת מנהלים יזמיים שלהם היכולת וההבנה עסקית הדרושות כדי לנווט בסביבה עסקית טכנולוגית מתקדמת ומשתנה כל הזמן. בהתמחות זו משולבים קורסים הן מעולם ניהול טכנולוגיות ומערכות מידע והן מעולם היזמות הטכנולוגית.

בין נושאי הלימוד: כריית נתונים בעידן ה- big data, אנליטיקה עסקית ו-data mining, יישומי מערכות תובנה עסקית BI, פיתוח מוצרים חדשים, איומי סייבר ומניעתם ועוד.

גם אני בוגרת אונו
את התואר למדתי בשילוב עם עבודה במשרה מלאה, בית ומשפחה והלימודים היו עבורי חוויה חיובית מעניינת ומעשירה. מרצים מן השורה הראשונה שפתחו את הראש ואת המחשבה לכיוונים חדשים.
איילה תורג'מן מנהלת מחלקה בכירה לאינטרנט, עיריית ירושלים
אני מאמין
בהתמחות יזמות טכנולוגית ומערכות מידע, מלמדים אך גם ממשים ומדגימים את עקרונות המהפכה הטכנולוגית הכוללת את עקרונות אנליטיקה עסקית וה- Data Science, שילובי ה Business Intelligence בעסקים, עקרונות היזמות הטכנולוגית וניהול לצד אתגרי התפתחויות טכנולוגיות המידע והגנת סייבר
ד"ר אופיר בן אסולי ראש התמחות יזמות טכנולוגית ומערכות מידע

למה זה חשוב?

אורי מרגלית
מנהל תפעול, בלוקסרוט
ערן שמידט
"התואר השני בקריה האקדמית אונו גרם לי להעז ולחלום בגדול."
סגן מנהל הפרויקט וראש תחום המערך הקרקעי SpaceIL
יריב בכר
שר, ראש המשלחת הכלכלית והמסחרית, שגרירות ישראל בבריטניה

ימי לימוד ומיקום

מחזור ינואר 2021 | מתחילים בתאריך 15.1.2021
קרית אונו
ד' בין השעות 16:30-22:15 ו' בין השעות 8:00-14:15

מה נדרש כדי להתקבל

קבלה ישירה: תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר ממוצע  80 ומעלה.

קבלה משוקללת:

א. תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר ממוצע בין 70-79 ומעבר ראיון קבלה.

ב. תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר ומעבר ראיון קבלה וניסיון ניהולי/ מקצועי / תעסוקתי רלוונטי.

או

  • תואר ראשון מחו"ל – יש לצרף אישור שקילות ממשרד החינוך, הגף להערכת תארים ודיפלומות. טלפון: 02-5601684.

    *בקשות של בוגרי מוסדות אקדמיים בחו"ל (כולל שלוחות), ייבחנו בכל מקרה לגופו.

ד"ר אופיר בן אסולי - ערך המידע ותרומת מערכות מידע בקבלת החלטות