שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

סטודנטיות בטקס סיום תואר
מגוון ההתמחויות – אנו מציעים מגוון רחב מאוד של התמחויות, רובן ייחודיות וקשורות לעולם הדינמי והמשתנה שאנו חיים בו. מטרתן של ההתמחויות להעניק ערך מוסף משמעותי ויתרון תעסוקתי.
פרופסור זליכה ירון
המרצים הטובים בארץ - מביאים את הניסיון העסקי שלהם לכיתה –בחרנו את המרצים הטובים ביותר בארץ אשר מגיעים מליבת העשייה בעולם העסקי ועם נקודות מבט מגוונות ומשלימות שישדרגו לכם את יכולת החשיבה, כלי העבודה והמיומנויות המקצועיות.
אישה עובדת על לפטופ
הלימודים משלבים למידה פרונטאלית יחד עם זום. כל ההרצאות מוקלטות וזמינות לשימוש מכל מקום ובכל זמן מה שמאפשר העמקה של החומר, גמישות ויכולת לשלב בין חיים אישיים ללימודים.

תכנית הלימודים

ההרשמה למסלול נובמבר 2024 בעיצומה!
הלימודים יחלו בתאריך ה־3.11.2024

תכנית ה־MBA התוכנית שלנו נלמדת בקמפוסים בקרית אונו, בירושלים ובחיפה ובאפשרותך לבחור את הקמפוס הקרוב ביותר שיאפשר לך נוחות מרבית לאורך התואר.
חשוב לומר שהלימודים משלבים בין הוראה פרונטאלית בכיתה להוראה בזום ושכל השיעורים מוקלטים.

 

אנו חיים בעידן של שווקים דינמיים, גלובליזציה, אירועים משבשים (Disruptive) ומשברים. עידן זה מציב אתגרים משמעותיים לעובדים ולמנהלים. תוכנית ה־MBA בקריה האקדמית אונו מציעה ידע וכלים להתמודד עם האתגרים הללו.

התכנים הנלמדים בתוכנית ה־MBA עוסקים, בין השאר, ביזמות, חדשנות, מנהיגות, שיווק דיגיטלי,  Data Science, פינטק, סייבר וכדומה. תכנים אלה מהווים חלק מהיכולת שלנו להתכתב באופן שוטף עם המגמות בעולם העסקים, והם מבטאים את השאיפה שעם סיום לימודיכם אצלנו תהיו רלוונטיים ביותר בשוק העבודה.

במהלך התואר תפתחו את יכולות ודפוסי החשיבה שלכם, ותרכשו ארגז כלים אנליטי־ניהולי שיאפשר לכם להתמודד עם האתגרים שיעמדו בפניכם בהמשך דרככם המקצועית. כבוגרי התואר השני במנהל עסקים, MBA, תצאו לעולם התעסוקה עם מגוון רחב של כלים יישומיים, ידע מקצועי ומיומנויות שיאפשרו לכם להתקדם במהירות אל היעדים שהצבתם לעצמכם. 

אנחנו מציעים מגוון התמחויות, כך שכל אחד יכול לבחור את התחום שהכי מעניין אותו.
לחצו על ההתמחות שמעניינת אתכם וקראו עוד: 

 

להורדת חוברת המידע עבור שנת תשפ”ד 2024-2023, תואר שני .M.B.A הכוללת הרחבה עבור קורסי הליבה – לחצו כאן

ד
ד"ר אוהד רף
תוכנית ה־MBA שלנו מכוונת מטרה ברורה: לייצר עבור הסטודנטים התפתחות אישית וקפיצת מדרגה ניהולית ומקצועית. אנו מאפשרים לסטודנטים להגשים את הפוטנציאל שלהם באמצעות הקניית ידע, מודלים, כלים ויישומים שיבנו את החוכמה הניהולית שלהם ויאפשרו להם להשפיע על סביבתם באופן מתוחכם ומקצועי. סטודנטים יבינו לעומק מהי חשיבה אסטרטגית, יזמות, חדשנות, אדג'יליות, כיצד להפוך למנהיגים אמיצים וכיצד לנווט את הארגון באמצעות הבנה מקצועית, שיווקית טכנולוגית ופיננסית. עם מרצים מהשורה הראשונה שהם גם חוקרים וגם אנשי שטח, אנחנו מלמדים אקדמיה יישומית אפקטיבית. במילים אחרות, אנחנו כאן להגשים את החלום המקצועי, הניהולי והעסקי שלכם.

חשוב שתדעו

אלון ארבל
הבחירה בלימודי תואר שני־MBA בקריה האקדמית אונו התאימה במדויק לצרכי כמנכ"ל בראשית דרכי. ניתנו לי כלים פרקטיים ודרכי חשיבה חדשות אשר התייחסו לדינמיות המאפיינת את העידן בו אנו חיים. הרמה הגבוהה של המכללה והמקצועיות של המרצים תרמו להתפתחותי האישית והמקצועית. זו משימה לא פשוטה להגיע ללימודים מהגליל העליון ובמקביל לנהל עסק ולקיים חיי משפחה אך תכנית הלימודים הייחודית הפכה את הקושי לאתגר וחוויה.
אלון ארבל בוגר
מנכ"ל יקב הר-אודם
אורנה שגב
המרצים בתואר השני למנהל עסקים־MBA בקריה האקדמית אונו מביאים שילוב מנצח של ידע אקדמי תיאורטי נרחב, יחד עם ניסיון מקצועי־עסקי מהשטח. לעיתים קרובות מצאת את עצמי כבר למחרת השיעור, משתמשת בידע ובכלים שקיבלתי בצורה שאפשרה לי ליצור הצלחה עסקית.
אורנה שגב
יועצת שיווק ופיתוח עסקי לשעבר סמנכ"ל שיווק ולקוחות, Splash - Digital Marketing
אמיר שניידר
"אני קורא לזה השילוש הקדוש: גם השראה, גם העשרה וגם קורסים יישומיים, הלוואי והייתי יכול לחזור להיות סטודנט. עד היום אני בקשר עם חלק מהמרצים המעולים שלימדו אותי ועוררו בי השראה."
אמיר שניידר בוגר
Head of Marketing, VOOM Insurance

מה נדרש כדי להתקבל

קבלה ישירה:

תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר, בציון ממוצע 80 ומעלה.

קבלה משוקללת:

א. תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר, ציון ממוצע בין 70 ל־79 ומעבר ראיון קבלה.
ב. תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר, מעבר ראיון קבלה, וניסיון ניהולי/מקצועי/תעסוקתי רלוונטי.

רוצה לדעת עוד?