שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

המוסד האקדמי היחידי בארץ שמציע תואר ראשון בספורטתרפיה.
במסגרת הלימודים מוענקות תעודות הכשרה מקצועיות: תעודת מאמן חדר כושר, תעודת הידרותרפיסט ותעודת מעסה רפואי. בנוסף, תעודת אתלטיק תרפיסט או תעודת ספורט טיפולי בהתאם להתמחות.
בוגרי התכנית יוכשרו לעבודה עם קבוצות ואגודות ספורט, מרכזי ספורט, חדרי כושר, בריכות טיפוליות, קליניקות טיפוליות, ספורט עם בעלי מוגבלויות, אוכלוסיות מיוחדות ועוד.

למה זה חשוב?

התפקיד הבא שלך יכול להיות...
ספורטתרפיסט של קבוצת כדורגל
התפקיד הבא שלך יכול להיות...
ספורטתרפיסט פרטי בקליניקה משלך
התפקיד הבא שלך יכול להיות...
ספורטתרפיסט של נבחרות ואגודות ספורט
אני מאמין
אני גאה להיות ראש החוג לספורטתרפיה ולהוביל את התואר הראשון בארץ בתחום. זהו תחום מרתק שמשלב בין עולמות הטיפול ועולמות הספורט והגיע מתוך צורך אמיתי שיש בשוק לספורטתרפיסטים.
ד"ר אלה בין ראש החוג
לכל הציטוטים

מה תלמדו

האהבות הגדולות שלכם הן ספורט וטיפול? מאמינים שספורט יכול לשנות לאנשים את החיים? התואר שלנו יאפשר לכם לשלב ביניהן ולהפוך את זה למקצוע. עכשיו הכדור במגרש שלכם.

ספורטתרפיה הוא מקצוע שמגיע אלינו מחו"ל והופך לרלוונטי מתמיד עם העלייה במודעות לחשיבות הספורט בחיינו. במסגרת התואר תוכשרו לאמן ולטפל בספורטאים, למנוע פציעות ספורט ולעזור בשיקום הספורטאי הפצוע בחזרה לפעילות גופנית מלאה. תרכשו כלים להתאים את הפעילות הספורטיבית לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ולהנחלת הספורט כחלק מאורח חיים בריא.

הספורטתרפיה נחשבת כלי טיפולי יוצא דופן, כך שכבוגרי התואר תוכלו לעשות הבדל משמעותי בחייהם של אנשים בגיל השלישי, כאלה הסובלים מלקויות גופניות או מנטליות ורבים אחרים.

בין נושאי הלימוד: תורת הכושר הגופני, תנועה לגיל הרך, פסיכולוגיית ספורט, אורתופדיה, תזונה, אבחון ומניעת פציעות ספורט, אנטומיה, פסיכולוגיה התפתחותית, התפתחות הילד, קנזיולוגיה, ביומכניקה, פיזולוגיה של המאמץ, משחק ותנועה בגיל הצעיר, מקצועות מים טיפוליים ועוד .

  • ידע אקדמי זה כוח! תנו לנו להשאיר אתכם מעודכנים עם תקצירים קוליים למחקרים אקדמיים מהארץ והעולם בתחומי האימון והספורט. ספורט-אונו: המיני-פודקאסט שישפר לכם את הביצועים. לחצו כאן 
גם אני לומדת באונו
הגעתי לחוג לספורטתרפיה עקב תחושת החדשנות, תואר חדש מקצוע מעניין ונדרש. גיליתי מרצים קשובים, שמסתכלים עליך בגובה העיניים, ענייניים, מסבירי פנים וסבלניים
ענבל וייסמן סטודנטית שנה א'

ימי לימוד ומיקום

מחזור אוקטובר 2020
קמפוס קרית אונו
ימים: א', ב', ד', ה' בין השעות 8:00 - 17:00

מה נדרש כדי להתקבל

  • קבלה ישירה:  ממוצע בגרות בציון של 100 ומעלה, או פסיכומטרי 550 או סכם 550 של בגרות ופסיכומטרי
    ומעבר יום מיונים מקצועי.
    או
    תואר קודם ממוסד אקדמי מוכר ומעבר יום מיונים מקצועי.
  • למועמדים שאינם עומדים בדרישות הקבלה: תינתן אפשרות למכינה קדם אקדמית. לפרטים על המכינה ותנאיה יש לתאם פגישת ייעוץ.

דברים נוספים שכדאי לדעת

*המועצה להשכלה גבוהה אישרה את פתיחת התוכנית. הענקת התואר מותנית באישורה.

*לתכנית רשת ביטחון מלאה של התואר הראשון בחינוך וחברה עם הכשרה בספורט .B.A

*התכנית בשיתוף פעולה עם המערך האורתופדי של המרכז הרפואי שיבא.

*להורדת עלון המידע של התכנית – לחצו כאן 

רוצה לדעת עוד?