שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

מסלול לימודים חדשני, המאפשר, לראשונה, התמחות בתחום המקרקעין במסגרת לימודי משפטים.
העמקה משמעותית של הידע המשפט, במגוון דיסציפלינות בתחומי הנדל״ן.
התואר כולל את הזוויות השונות של עולם הנדל"ן הישראלי: תכנון, ייזום, משפט, ניהול ופיננסים, תוך התמקדות בשלושה אשכולות לימוד: אשכול ביצוע עסקת מקרקעין, אשכול התחדשות עירונית ואשכול מקרקעי ישראל.

מה תלמדו

תוכנית ייחודית זו מעניקה למשפטנים כלים מקצועיים בתחום המקרקעין והנדל”ן.

תחום המקרקעין הינו אחד התחומים המרכזיים ביותר בעולם המשפט. אין עורך דין שבחייו המקצועיים לא עוסק בנדל”ן, במישרין או בעקיפין, כגורם מקצועי בעסקה או כשותף ביזמות.

תוכנית זו, בחסות משרד הבינוי והשיכון, כוללת קורסים מגוונים מטובי המומחים. אם אתם מעוניינים להכיר את תחום המקרקעין באופן יסודי, אתם מוזמנים להצטרף למסלול זה שיעניק לכם את מלוא הידע יחד עם תואר שני יוקרתי.

אני מאמין
מעבר לרכישת ידע משפטי נוסף, מקדמת תכנית הלימודים פיתוח חשיבה משפטית מעמיקה, ויכולת עריכת מחקר משפטי עצמאי ברמה גבוהה. במסגרת זו מועברים בתכנית קורסים ייחודיים כגון: ניתוח מודרני של המשפט; מדע ומשפט; תורת המשחקים – יישומים במשפט, ועוד. תכנית הלימודים בנויה בתמהיל משולב עם קורסים שיביאו לידי ביטוי כלים וכישורים מעשיים לצד קורסים תיאורטיים בעלי עומק. 
פרופ' יובל אלבשן דיקן הפקולטה

ימי לימוד ומיקום

מחזור אוקטובר 2020
קרית אונו
מסלול ערב יום ג׳ בין השעות 22:00-15:00

מה נדרש כדי להתקבל

  • תואר ראשון במשפטים .LL.B ממוסד מוכר בממוצע 80 לפחות.

דברים נוספים שכדאי לדעת

  • דגש רב מושם בתכנית על אקדמיה יישומית וחיבור עם השטח. במסגרת זו, מלמדים בתכנית בכירי המרצים בפקולטה למשפטים בקריה האקדמית אונו, ולצידם מלמדים שופטים בכירים ובעלי ניסיון רב.  
  • להורדת עלון התכנית – לחצו כאן

פרופ' ירון זליכה ומר משה כחלון בכנס הנדל"ן