שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

מסלול לימודים חדשני, המאפשר, לראשונה, התמחות בתחום המקרקעין במסגרת לימודי משפטים.
העמקה משמעותית של הידע המשפט, במגוון דיסציפלינות בתחומי הנדל״ן.
התואר כולל את הזוויות השונות של עולם הנדל"ן הישראלי: תכנון, ייזום, משפט, ניהול ופיננסים, תוך התמקדות בשלושה אשכולות לימוד: אשכול ביצוע עסקת מקרקעין, אשכול התחדשות עירונית ואשכול מקרקעי ישראל.

מה קורה בשלב שאחרי הלימודים

גם אני בוגר אונו
הלימודים באונו זכורים לי כחווייתיים במיוחד בעיקר בשל ההרגשה שהסטודנט הוא במרכז, וכל המערכת נועדה ומתפקדת בשבילו: החל ממינהל הסטודנטים שזמין בצורה בלתי רגילה, דרך המרצים המעולים שבאמת אכפת להם שהסטודנטים ילמדו ויצליחו, ועד ראשי הקריה האקדמית אונו, שיעשו הכל כדי לקדם את הסטודנטים שלהם, גם לאחר שסיימו לימודיהם.
עו"ד דוד ברלינר שותף במשרד ברלינר, רוזנברג ושות'

מה תלמדו

תוכנית ייחודית זו מעניקה למשפטנים כלים מקצועיים בתחום המקרקעין והנדל”ן.

תחום המקרקעין הינו אחד התחומים המרכזיים ביותר בעולם המשפט. אין עורך דין שבחייו המקצועיים לא עוסק בנדל”ן, במישרין או בעקיפין, כגורם מקצועי בעסקה או כשותף ביזמות.

תוכנית זו, בחסות משרד הבינוי והשיכון, כוללת קורסים מגוונים מטובי המומחים. אם אתם מעוניינים להכיר את תחום המקרקעין באופן יסודי, אתם מוזמנים להצטרף למסלול זה שיעניק לכם את מלוא הידע יחד עם תואר שני יוקרתי.

אני מאמין
מעבר לרכישת ידע משפטי נוסף, מקדמת תכנית הלימודים פיתוח חשיבה משפטית מעמיקה, ויכולת עריכת מחקר משפטי עצמאי ברמה גבוהה. במסגרת זו מועברים בתכנית קורסים ייחודיים כגון: ניתוח מודרני של המשפט; מדע ומשפט; תורת המשחקים – יישומים במשפט, ועוד. תכנית הלימודים בנויה בתמהיל משולב עם קורסים שיביאו לידי ביטוי כלים וכישורים מעשיים לצד קורסים תיאורטיים בעלי עומק. 
פרופ' יובל אלבשן דיקן הפקולטה

ימי לימוד ומיקום

מחזור נובמבר 2019
קמפוס קרית אונו
מסלול ערב יום ג׳ בין השעות 22:00-13:00

מה נדרש כדי להתקבל

  • תואר ראשון ממוסד מוכר בציון 80 לפחות.

או

  • תואר שני או שלישי ממוסד אקדמי מוכר ותואר דוקטור לרפואה.

דברים נוספים שכדאי לדעת

דגש רב מושם בתכנית על אקדמיה יישומית וחיבור עם השטח. במסגרת זו, מלמדים בתכנית בכירי המרצים בפקולטה למשפטים בקריה האקדמית אונו, ולצידם מלמדים שופטים בכירים ובעלי ניסיון רב.  

החיים שלנו, האיברים שלנו. כולם בעד אחד, אחד בעד כולם - ד"ר גיל סיגל