שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

דינה ניר בשיעור בכיתה עם סטודנטים
 לאורך כל הדרך ילוו אותך מיטב המרצים בישראל שזוכים שנה אחר שנה במקום הראשון בסקר התאחדות הסטודנטים הארצית.
מרצים משוחחים
למידה חווייתית ומהנה, תוך כדי יצירת רשת נטוורקינג שתסייע לך בעסקים ובהמשך הקריירה. אנו מזמינים אותך ליצור תשתית עסקית חדשה הכוללת פגישות עם מנכ״לים בחברות המובילות בשוק העבודה
מרצים משוחחים
תוכנית הלימודים מותאמת באופן אישי למנהלים ומנהלות עסוקים במיוחד.

תכנית הלימודים

אל תפספסו את היום הפתוח שלנו!
יום רביעי 19.6 בקמפוס החדש בצומת סביון
לפרטים והרשמה לחצו כאן

ההרשמה למסלול נובמבר 2024 בעיצומה!
הלימודים יחלו בתאריך ה־3.11.2024

מנהלים טובים נמדדים ביכולתם לנהל ולהוביל את הארגון גם בתקופות משבר ואי־ודאות. מעוניינים לרכוש כלים לניהול אינטגרטיבי רב־תחומי, וליהנות מאחד התארים המבוקשים בעולם העסקים? הקריה האקדמית אונו מזמינה אתכם ללמוד במסלול הדגל של לימודי תואר שני במנהל עסקים, IMBA, למנהלות ומנהלים בכירים, בהובלת המרצים הטובים בישראל.

במהלך התוכנית תינתן הכשרה מעשית לפיתוח חשיבה ניהולית מתקדמת, תוך שימוש במודלים תיאורטיים ובטכניקות חדשניות. הקורסים מועברים על ידי שורת מרצים וחוקרים מהמובילים בתחומם בארץ ובעולם. בתוכנית, המותאמת לעולם העסקי הגלובלי העכשווי, תיהנו מחוויית לימודים מעשירה, תרכשו מגוון כלים יישומיים ותשתתפו בשיעורים ובסדנאות להעצמת יכולות הניהול, קבלת החלטות והופעה בפני קהל. התוכנית תעניק לכם גם נטוורקינג עסקי ומפגשים עם מנטורים ומנהלים בכירים במשק.

מטרת התוכנית היא להכשיר את המנהיגים העסקיים של המחר ולאפשר להם להתעמק בתחומי עבודתם, במקביל לניהול קריירה מצליחה. לפיכך, הלו״ז האקדמי מתחשב בסדר יומם הצפוף. המנהלים הלומדים בתוכנית נהנים מתמיכה לוגיסטית מקיפה של צוות מקצועי ומיומן, שמטרתה לוודא ניצול מקסימלי של הזמן שהם מקדישים ללימודים.

התוכנית הינה מהיוקרתיות שבתוכניות המנהלים בישראל. היא נלמדת בכיתה קטנה (עד 30 סטודנטים במסלול), ואורכה 15 חודשים ומתנהלת במתכונת המתאימה למנהלים בכירים.

את התכנית ניתן לסיים בשנה!

להורדת חוברת המידע עבור שנת תשפ”ה 2025-2024, תואר שני .M.B.A הכוללת הרחבה עבור קורסי הליבה – לחצו כאן

להורדת עלון ההתמחות, עבור שנת תשפ”ה 2025-2024, עם רשימת הקורסים המלאה של – לחצו כאן

גם אני לומד באונו
עמי אביטל
עמי אביטל החברה המרכזית למשקאות (קוקה קולה)
בתכנית IMBA של אונו הכל מדויק , החל ממבנה הקבוצה הכוללת מנהלים בכירים מכל התחומים , יחס ואיכות המרצים שמביאים לתוכנית חומרים אותנטיים, רלוונטיים והכי חשוב מעניינים ומאתגרים. לאורך כל התוכנית ישנו ליווי אישי ממוקד לכל סטודנט בציר פיתוח מנהיגות החל משלב ניתוח סגנון האישיותי והשילוב הנכון לסגנון הניהולי. כל זאת בתמיכה מלאה של אנשי המנהלה של אונו שדואגים ופותרים כל בעיה (כולל טעם הקפסולות של הקפה). בנוסף בתוכנית הנוכחית נוצרו קשרים עסקים , חברויות וגם אקזיט ראשון מכובד מאד, וזאת רק ההתחלה..
גם אני לומדת באונו
יעל פפו
יעל פפו Product Specialist באונקוטסט-טבע
מרצים מצויינים מהשורה הראשונה, חשיפה למנהלים בכירים ממגוון תחומים במשק יחד עם כיתה של אנשים איכותיים מעולם העסקים, מייצרים חוויה לימודית מרתקת ופותחת ראייה על עולם העסקים הדינמי של היום

חשוב שתדעו

רועי כהן
"לקחתי החלטה להתחיל תואר שני ״באמצע החיים״. הופתעתי לטובה מדרך העברת התכנית, מהחוויה הלימודית והאווירה החיובית, אכן "לומדים דברים חדשים בכל יום" ותוכנית iMBA של הקריה, אכן מכניסה משמעות לביטוי."
רועי כהן
מנכ"ל סטארטאפ Fetcherr Ltd
עמית אקשטיין
"התוכנית עשירה ומרתקת, מכיוון שלומדים בה מנהלים בכירים בעלי רקע וניסיון מגוונים מכל מגזרי המשק- הפרספקטיבה רחבה ומעניינת ומתייחסת לכלל השוק העסקי"
עמית אקשטיין
מנכ"ל לשעבר ומייסד EVI
דניאל ספיר
"בזכות הגמישות של התוכנית והבכירות של המשתתפים, אני לומד בתוכנית כמו שלא למדתי שנים רבות."
דניאל ספיר
מנכ"ל סלקום

ימי לימוד ומיקום

מה נדרש כדי להתקבל

  • ניסיון 10 שנים בניהול בכיר (או: ניסיון ניהולי/פיקודי/מקצועי משמעותי מוכח של 10 שנים לפחות (במצטבר)
  • תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר בארץ או בעולם בציון ממוצע 76 ומעלה
  • מותנה בריאיון
  • הקבלה לתוכנית בהתאם לנתוני המועמדים ולסדר ההרשמה

רוצה לדעת עוד?