הקריה האקדמית אונו היא מוסד אקדמי מוביל המהווה מודל לשינוי פני החברה בישראל מתוך שאיפה מתמדת ליצירת חברת משלבת, רב תרבותית ומשגשגת.

אנו מחויבים לפתח סגל וקהילת בוגרים מומחים, מוערכים ומבוקשים בתחומם, בעלי כלים ותשוקה לעצב את סביבתם האישית ואת החברה הישראלית בכללותה.

אנו מעמידים את הצלחתם המקצועית של הסטודנטים והגשמתם העצמית במרכז החוויה האקדמית מתוך פיתוח הוראה ולמידה יישומית וחברתית.

לצורך זה פועלת הקריה האקדמית אונו במחקר ובהוראה מתוך מנהיגות, חדשנות ותעוזה חברתית.

אקדמיה יישומית

בקריה האקדמית אונו פועלות תכניות לימוד שמטרתן להכין את הסטודנטים לקראת ההשתלבות בשוק העבודה בישראל, תוך הקניית כלים פרקטיים ויישומיים לקריירה בה יבחרו.

הסטודנט במרכז

הקריה האקדמית אונו מתחייבת לתת לכל אחד מהסטודנטים שלה את השירות המנהלי, האישי והאקדמי הטוב ביותר. בתחומה של הקריה האקדמית אונו נמצאות ספריות, חדרי מחשבים ומתקני לימוד מתקדמים נוספים על מנת לייעל את חווית הלמידה. בנוסף מתהדרת הקריה האקדמית אונו בסגל מרצים הטובים בתחומם.

אקדמיה רב תרבותית

הקריה האקדמית אונו הוקמה על בסיס האמונה בזכותו של כל אדם (מכל מגדר, לאום, דת, קהילה, מוצא, מוגבלות או נטייה מינית), לחינוך אקדמי מיטבי שיאפשר חיי חירות, הגשמה עצמית וחתירה אל האושר אשר הוא מבקש לעצמו ולקהילתו.

ככזו, סגל הקריה האקדמית אונו והלומדים בה מקפידים הקפדה יתרה על כיבוד תרבותם של כל הבאים בשעריה ומתנגדים באופן נחרץ לכל גילוי של אפליה, הקנטה, הדרה, הטרדה או גזענות ולכל התנהגות אשר אינה מכבדת את אורחות חייו של האחר או פוגעת באופיו הרב-תרבותי של הקמפוס.

אקדמיה למצוינים

הקריה האקדמית אונו מקיימת מלגות מצטיינים ע”ש רס”ן אהרון כ”ץ ז”ל. אלה נוסדו על מנת להעניק תנאי לימוד ייחודיים למועמדים מצטיינים, בעלי נתוני קבלה גבוהים או בעלי רקע של מנהיגות והצטיינות בעשייה.

אקדמיה חברתית

הקריה האקדמית אונו ממשיכה לקדם את המחויבות לקהילה ואף פתחה את שערי ההשכלה הגבוהה בפני הנהגה חברתית מאוכלוסיות שונות. הקריה האקדמית אונו הינה המוסד הראשון להשכלה גבוהה אשר הכניס בכל תכניות הליבה לתואר ראשון 4 שעות אקדמיות של מחויבות לקהילה.

הקריה האקדמית אונו גאה להיות ממובילי השינוי החברתי במדינת ישראל ומזמינה אתכם לקחת חלק באקדמיה החדשה, זו המשלבת השכלה גבוהה ושינוי חברתי.