ראש מרכז הסימולציה: ד”ר אורית שלומזון

מרכז הסימולציה, בקריה האקדמית אונו, היחיד מסוגו בארץ הוא מתקן המדמה סביבת עבודה מקצועית בה יכולים להתנסות אנשי מקצוע בתרחישים המבוססים על אירועים מעולמם המקצועי. סביבה זו מאפשרת לקבוצה גדולה של לומדים ללמוד מיומנויות בצורה יעילה, אישית, מובנית ובטוחה ללא סיכון. האימון נעשה באמצעות התנסות, תצפית, תחקיר קבוצתי מבוסס וידאו ומתן הערכה למתאמנים.

מטרות מרכז הסימולציה

מטרת מרכז הסימולציה היא לאפשר פיתוח ושיפור של:

  • מיומנויות מקצועיות
  • תהליכי חשיבה ביקורתית
  • תהליכי קבלת החלטות ופיתרון בעיות בזמן אמת

 

איך מרכז הסימולציה עובד?

  • מומחים בלמידה חוויתית ומתקדמת

צוות מומחי ההדרכה של מרכז הסימולציה מלווה כל ארגון בהגדרת מטרות האימון והתאמת תרחישים המבוססים על מודלים ייחודיים מבוססי מחקר.

בשלב הבא מגיעים המתאמנים למרכז ומבצעים אימון, אשר במהלכו מלבד השתתפות בסימולציה הם גם צופים במתאמנים אחרים – כחלק בלתי נפרד מתהליך למידה אפקטיבי.

לאחר הסימולציה מנהלים תחקיר קבוצתי, המבוסס על קטעי וידאו מצולמים. בסוף התהליך כל משתלם מקבל את קטעי הוידאו המצולמים שלו עם הערות מוטמעות בתוך הסרט.

  • מרכז חדשני וטכנולוגי

מרכז הסימולציה הוא מתקן אימון המושתת על טכנולוגיה מתקדמת וייעודית, המאפשרת צילום בו זמנית של כל חדרי האימון בזמן אמת ועל תוכנת תחקור המאפשרת סימון דגלוני הערות בזמן הצפייה במספר חדרים בו זמנית.

למי מיועד מרכז הסימולציה?

המרכז מיועד לכל המקצועות הכוללים מיומנויות ודורשים יישום של ידע תיאורטי, כגון: משפטנים, אנשים מכירות ושיווק, מנהלי ורכזי משאבי אנוש, מנהלי ועובדי פס ייצור, רופאים, מטפלים ועוד.

האימון במרכז הסימולציה מתאים הן להכשרה וכניסה לתפקיד של עובדים והן לרענון מקצועי ושיפור מיומנויותלעובדים מנוסים וחדשים.

איך יוצרים איתנו קשר?

דוא”ל: simulation@ono.ac.il
טלפון: 03-7382248