שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

תהנו משילוב של פרקטיקום בשטח כבר במהלך הלימודים
התוכנית מאפשרת שילוב מוצלח של עבודה ולימודים
במהלך התואר ניתן לבחור בשני מיקודים ולקבל תעודה בתחום: עבודה עם נוער בסיכון, שילוב והכלה.

מה תלמדו

אם אנשים מרתקים אותך, אם יש לך חזון חינוכי חברתי, אם החלום שלך הוא להוביל תהליכים משמעותיים בקהילה, לעסוק בחינוך בלתי פורמלי, בתוך בתי הספר ובמערך הבלתי פורמלי, לעבוד עם נוער בסיכון – תואר בחינוך וחברה הוא המקום להתחיל. מכאן תוכלו לצאת לחנך ולעצב את דור העתיד שלנו עם תפיסת עולם חברתית מגובשת. מצוידים בכלים עדכניים להתמודדות עם חינוך של דורות, שרגילים לאור של מסכים ולקצב של הרשת.

התואר פותח לך דלתות למגוון תפקידים מרתקים כגון: ריכוז והדרכה ביחידות נוער, ניהול קהילתי, הדרכה וניהול בפנימיות, עבודה עם נוער בסיכון בקידום נוער, הובלת ארגונים חברתיים וחינוכיים, שילוב ילדים ונוער עם מוגבלויות בחברה ועוד.

במהלך התואר ניתן לבחור בשני מיקודים ולקבל תעודה בתחום: עבודה עם נוער בסיכון, שילוב והכלה של אנשים עם מוגבלות, מחול ותנועה לגיל הרך, מטפל התנהגותי. הבוגרים שלנו משתלבים בעמותות, ארגונים חברתיים, פנימיות לנוער, משרדי ממשלה, שירותים ציבוריים, ארגוני מלכ"ר ועוד.

בין נושאי הלימוד: התנסות וכלים לעבודה בחברה הרב-תרבותית בישראל, הקניית מיומנויות להדרכה וניהול, הקניית מיומנויות לעבודה עם נוער בסיכון ואנשים עם מוגבלויות, יזמות חברתית חינוכית, הנחיה וליווי מקצועי בהתנסות המעשית, מגוון קורסים בתחומי פסיכולוגיה, סוציולוגיה, חינוך וקרימינולוגיה.

גם אני סטודנטית
הבחירה ללמוד בקריה האקדמית אונו היא אחת ההחלטות הטובות שלקחתי. התואר כולל לימודים תאורטיים אבל בעיקר פרקטיקה. במהלך התואר אנחנו עושים גם קורסים שמקנים לנו תעודות מקצוע, דבר המאפשר לנו לעבוד בתחום כבר במהלך התואר. אני מרוצה וממליצה.
עדי מלכה סטודנטית שנה ב' ומורה למחול לגיל הרך

ימי לימוד ומיקום

מחזור אוקטובר 2020
קרית אונו
מסלול בוקר ימים א׳ ד׳ תרגול מתוקשב ומעשי: יום ג'

מסלול ערב ימים א׳, ד' תרגול מתוקשב ומעשי: יום ה'
קמפוס חיפה
מסלול בוקר ימים א׳, ד' תרגול מתוקשב ומעשי: יום ה'
ירושלים
מסלול בוקר ימים ב׳, ד' תרגול מתוקשב ומעשי: יום ג'

מה נדרש כדי להתקבל

  • תעודת בגרות מלאה בממוצע בגרות משוקלל התואם את דרישות הקבלה בפקולטה הרלוונטית.
  • ציון של מבחן סיווג רמה באנגלית (מבחן אמי"ר או מבחן אמיר"ם או ציון פסיכומטרי).
  • ראיון אישי עם איש הסגל האקדמי.

או

  • תואר ראשון ממוסד מוכר בציון 80 לפחות.

או

  • תואר שני או שלישי ממוסד אקדמי מוכר ותואר דוקטור לרפואה.

דברים נוספים שכדאי לדעת

  • סטודנטים המעוניינים להשלים לימודים לתעודת הוראה יוכלו להשתלב בתום לימודי התואר בכל מכללה ללימודי תעודת הוראה במסגרת התכנית להסבת אקדמאים.
  • קיים מסלול ישיר לתואר שני בייעוץ ארגוי למערכות חינוכיות וחברתיות.