שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

התנסות בחדר עסקאות עם קרן השקעות של מיליון ש''ח בשיתוף בנק אגוד שעומדת לרשות הסטודנטים.
הבוגרים שלנו מאיישים תפקידים פיננסיים בכירים במקומות כגון: חברות השקעות, שוק ההון וניהול פיננסי, משרד האוצר, המערכת הבנקאית, בתי השקעות, חברות ייעוץ ועוד.
דגש על הקניית ידע יישומי רלוונטי.

תוכנית הלימודים


אל תפספסו את היום הפתוח שלנו!
13.6.22 | 17:00 | צה"ל 104, קרית אונו
למידע נוסף לחצו כאן

כדי להוביל בעסקים צריך יתרון תחרותי, אז מה היתרון שלנו? אצלנו תלמדו שיטות ניהול שרלוונטיות לא רק לשווקים בחו"ל, אלא כאלה שנולדו מתוך חקר השוק הישראלי ומתמודדות עם האתגרים הספציפיים שלו.
אצלנו תלמדו ממרצים שנמצאים בחזית התחום כיום ומחזיקים את הידע המתאים להפוך אתכם למובילי שוק ההון העתידיים. ולא פחות חשוב – אצלנו תיהנו מחוויית לימוד שמתאימה למחלקת עסקים.

בין נושאי הלימוד: ממשל ציבורי ושוק ההון אצל פרופ' ירון זליכה (לשעבר החשב הכללי במשרד האוצר), ניהול פיננסי וניהול תיק אגרות חוב אצל ד"ר שרבל שוקייר, אופציות, שוק ההון וחדר עסקאות אצל פרופ' שמואל האוזר (לשעבר יו"ר רשות ניירות ערך), מבוא לפינטק וטכנולוגיה פיננסית אצל ד"ר גיתית גור גרשגורן (הכלכלנית הראשית רשות לניירות ערך), ניהול תיקי אג"ח אצל פרופ' משה בן-חורין (יו"ר הוועדה לשכלול המסחר ועידוד הנזילות בבורסה) ועוד.

אני מאמין
פרופ' שמואל האוזר ראש ההתמחות
ההתמחות תעניק לכם את המיומנויות הנדרשות למנהלים בתחומי המימון השונים ובכללם: ניהול השקעות, מסחר בבורסה ובאפיקי השקעה אחרים, ניהול פיננסי של חברות ושילוב של טכנולוגיה פיננסית בניהול, בעידן המודרני בארץ ובעולם. תחשפו לדרכים בהם יחידים, גופים עיסקיים ואירגונים אחרים מקצים את מקורות המימון שלהם על פני זמן ותלמדו על תהליך קבלת החלטות בתנאי אי וודאות. מגוון הקורסים כולל את התחום של ניהול פיננסי על כל היבטיו, שוק ההון בישראל, תורת ההשקעות, ניהול חדרי עסקות (ניהול תיקי אמיתי), הערכת שווי של חברות, תמחור אג"ח, אופציות וחוזים עתידיים, ניהול בנקאי, ניהול סיכוני אשראי. הקורסים מועברים על ידי מרצים ומומחים בעלי שם וניסיון רב מהארץ ומהעולם.

חשוב שתדעו

מאיר אסרס
סמנכ"ל השקעות וקופת התגמולים והפיצויים של עובדי בנק לאומי.
ורד ברעם
מנכ"לית בעולם הקמעונאות, מייסדת חברה לליווי חברות קמעונאיות ומסייעת בשיפור תהליכים וניהול מכירות ברצפת המכירה
"מבחינתי האנשים היו העיקר. הכרתי אנשים מדהימים ומרצים מדהימים, שאתגרו אותי לחשוב ונתנו לי כלים יישומיים ורלוונטיים למקצוע שלי."
נופר קלעי
רואת חשבון שותפה במשרד גיל הלוי גולד רו"ח ויועצים (לאחר התמחות ב-KPMG)

מה נדרש כדי להתקבל

קבלה ישירה: תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר ממוצע  80 ומעלה.

קבלה משוקללת:

א. תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר ממוצע בין 70-79 ומעבר ראיון קבלה.

ב. תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר ומעבר ראיון קבלה וניסיון ניהולי/ מקצועי / תעסוקתי רלוונטי.

או

  • תואר ראשון מחו"ל – יש לצרף אישור שקילות ממשרד החינוך, הגוף להערכת תארים ודיפלומות. טלפון: 02-5601684.

    *בקשות של בוגרי מוסדות אקדמיים בחו"ל (כולל שלוחות), ייבחנו בכל מקרה לגופו.

דברים נוספים שכדאי לדעת

בין נושאי ההתמחות: פינטק בעולם ההשקעות, ההסדרים הפיננסיים של חברות במצוקה, אופציות וחוזים עתידיים, בחירת תיקי השקעות וניהולם, ניהול תיקי אגרות חוב, שוק ההון וממשל תאגידי, חדר עסקאות