שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

הסטודנטים יעברו סדרת התמחויות חשובות וילמדו מהמומחים ביותר על יזמות עסקית
במסגרת התכנית מתקיימים שיתופי פעולה יישומיים עם החברות: מטריקס, SQLINK וחברת הביטוח מגדל.
קורסים מקצועיים ייחודים שיועברו על ידי אנשי תעשייה וחשובים להתפתחות הבוגר כמומחה בתחומו: הבנת ויצירת חוויית ממשק משתמש, מאגרי מידע, Machine learning ,Artificial intelligence.

תוכנית הלימודים


אל תפספסו את היום הפתוח שלנו!
14.6.22 | 17:00 | צה"ל 104, קרית אונו
למידע נוסף לחצו כאן

נושאי הלימוד בתכנית הלימודים

  1. לימודים מעשיים ביזמות טכנולוגית אשר נכללים כחלק מתכנית הלימודים החל מהסמסטר הראשון לתואר.
  2. סייבר: אבטחת מידע ונתונים, תוך הבנה מקיפה של שאלות חברתיות ומשפטיות רלוונטיות.
  3. מדיה דיגיטלית: משחקי מחשב ומדיה אינטראקטיבית תכנון ועיצוב באמצעות גרפיקה ממוחשבת.

הסטודנטים יכירו לעומק את הטכנולוגיות המאפשרות פיתוח משחקים ועולמות וירטואליים, המשמשים גם למערכות להדמיה תלת ממדית בעולם הרפואה ובתעשיית העיצוב. המידול הגאומטרי מאפשר תכנון, בניה, עיצוב והדמיה של מבנים, מכוניות, מטוסים ועוד. התואר יכין את בוגריו לאפשרויות תעסוקה מגוונות: בתחום ההדמיה הרפואית, מערכות מבוססות תמונה ווידאו, חישה מרחוק, רובוטיקה ועוד.

אפשרות ליהנות מתגבורים נוספים כהכנה לבחינות ולהעשרת הידע.

אפשרות לקיים מסלול ישיר לתואר שני .M.B.A בארבע שנים!

בשנה הרביעית לומדים לתואר שני. תכנית הלימודים שלנו ל.M.B.A במנהל עסקים, הינה עשירה ומגוונת. התכנית בנויה על הניסיון המצטבר של אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם ועל הניסיון רב השנים של סגל הפקולטה. הלימודים מיועדים להכשיר אותך לתפקידי ניהול בכירים תוך רכישת יכולת הבנה מעמיקה של עולם העסקים. בסגל ההוראה מרצים בוגרי אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם, חוקרים מהשורה הראשונה בתחומם ומנהלים בכירים בעלי ניסיון רב ותרומה מוכחת הן בעולם העסקי והן בעולם הציבורי.

חומר הלימוד מושתת על תורת הניהול מהבחינה התאורטית, אך הוא מוגש עם דגש מיוחד על הפן היישומי. כמו כן, אנו מקיימים תכניות העשרה ייחודיות, הפועלות בשיתוף התעשייה ועולם העסקים, במטרה להכשיר את הסטודנטים להמשך דרכם המקצועית.

בכיתות הלימוד מתקיימים לימודים אינטראקטיביים במסגרתם סיורים רבים בארגונים ובחברות בארץ ובעולם,התנסויות מעשיות וכן הרצאות אורח של בכירי המשק הישראלי. לאורך השנים הפכנו את הלימודים לחוויה המאפשרת מעבר להקניית כלים, יסודות וידע, גם מיומנויות שיפוט שהן הבסיס לחיים של מנהיגות מאתגרת, שתכוון אותנו לשינוי פני החברה בישראל.

ההישגים של בוגרינו בארגונים, בחברות ובמשרות מובילות, הם ההוכחה למחויבות שלנו לחוויית לימודים מעשירה וייחודית. בואו הצטרפו אלינו במסע מרתק להכרה מעמיקה של עולם העסקים בישראל.

כמו כן, אפשרות לשלב עבודה יחד עם לימודים במסלול ערב. יתרון משמעותי, מאחר ורבים מהסטודנטים מעדיפים ללמוד במסגרת של לימודי ערב על מנת שיכולו לשלב עבודה.

מרצה למדעי המחשב
רן בר זיק
הייטק זה עולם מסובך ויצרנו כאן תכנית לימודים מבריקה ומדויקת שבאמת עונה על הצרכים ויכולה לסייע לבוגרים להשתלב בתחום, בצורה מאוד טובה ולא רק להשתלב, אלא גם להצליח לשגשג בו בעזרת הכלים שתלמדו כאן ולהגיע לתפקידים בכירים.

חשוב שתדעו

מדובר בתואר פרקטי, תואר יישומי, המעניק צד משמעותי ומעשי לא רק בכתיבת קוד אלא גם מהעולם העסקי, הצד היזמי הוא מאוד חשוב.

ימי לימוד ומיקום

מה נדרש כדי להתקבל

קבלה ישירה:
ממוצע בגרות בציון של 100 ומעלה, 5 יח"ל מתמטיקה בממוצע 75 או 4 יח"ל ממוצע 95 או פסיכומטרי 650 או שקלול של שניהם

 

דברים נוספים שכדאי לדעת

  • מגוון רחב של מלגות למצטיינים, לעובדים בארגונים נבחרים, לעצמאיים, למשרתים בכוחות הביטחון ומלגות על רקע סוציו אקונומי.
  • לצורך הקניית מושגי היסוד במתמטיקה לרמה של בגרות 5 יחידות במתמטיקה (לנדרשים על פי וועדת הקבלה) – סה"כ 220 שעות אקדמיות.
  • במסגרת התכנית מתקיימים שיתופי פעולה יישומיים עם החברות: מטריקס,  SQLINK וחברת הביטוח מגדל.  
  • המועצה להשכלה גבוהה אישרה את פתיחת התכנית. הענקת התואר מותנית באישורה.
  • תתקיים מכינה, לצורך הקניית מושגי היסוד במתמטיקה לרמה של בגרות 5 יחידות במתמטיקה (לנדרשים על פי וועדת הקבלה) – סה"כ 220 שעות אקדמיות.

 

רוצה לדעת עוד?