העמוד נטען, אנא המתן...

loading icon
MBA-במנהל-עסקים

תואר שני במנהל עסקים (.M.B.A)

תואר שני במנהל עסקים (.M.B.A)

דקן נכנס, הפקולטה למנהל עסקים: פרופ' אריה גביוס

מנהל התכנית, לתואר שני במנהל עסקים: ד"ר ארז יעקובי

 

תכנית הלימודים שלנו ל.M.B.A במנהל עסקים, הינה עשירה ומגוונת. התכנית בנויה על הניסיון המצטבר של אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם ועל הניסיון רב השנים של סגל הפקולטה.

הלימודים מיועדים להכשיר אותך לתפקידי ניהול בכירים תוך רכישת יכולת הבנה מעמיקה של עולם העסקים.

בסגל ההוראה מרצים בוגרי אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם, חוקרים מהשורה הראשונה בתחומם ומנהלים בכירים בעלי ניסיון רב ותרומה מוכחת הן בעולם העסקי והן בעולם הציבורי.

מה לומדים בתואר שני במנהל עסקים?

חומר הלימוד מושתת על תורת הניהול מהבחינה התיאורטית, אך הוא מוגש עם דגש מיוחד על הפן היישומי. כמו כן, אנו מקיימים תכניות העשרה ייחודיות, הפועלות בשיתוף התעשייה ועולם העסקים, במטרה להכשיר את הסטודנטים להמשך דרכם המקצועית, במטרה להכשיר את הסטודנטים להמשך דרכם המקצועית.

 

בכיתות הלימוד מתקיימים לימודים אינטראקטיביים במסגרתם סיורים רבים בארגונים ובחברות בארץ ובעולם, התנסויות מעשיות וכן הרצאות אורח של בכירי המשק הישראלי. לאורך השנים הפכנו את הלימודים לחוויה המאפשרת מעבר להקניית כלים, יסודות וידע, גם מיומנויות שיפוט שהן הבסיס לחיים של מנהיגות מאתגרת, שתכוון אותנו לשינוי פני החברה בישראל.

 

ההישגים של בוגרינו בארגונים, בחברות ובמשרות מובילות, הם ההוכחה למחויבות שלנו לחוויית לימודים מעשירה וייחודית. בואו הצטרפו אלינו במסע מרתק להכרה מעמיקה של עולם העסקים בישראל.

 

הלימודים מתקיימים יומיים בשבוע במסגרת התוכנית הרגילה או יום אחד, במסגרת תוכנית .One Day M.B.A.


 

on-line-registration

 

לפרטים נוספים על מגוון ההתמחויות בתכנית .M.B.A מלאו הפרטים ונחזור אליכם בהקדם: שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
דואר אלקטרוני:

 

PrintFriendly and PDF
[print-me]
KCS