הקריה האקדמית אונו מגיעה עד אליך לרישום תואר ראשון ושני בחינוך!
יום ה' 8.9
יום ב' 12.9
תושב/ת כפר סבא והשרון?
הקריה האקדמית אונו מגיעה לפגוש אותך!

 

מתעניינ/ת בלימודי תואר ראשון או שני בחינוך? יועצי ויועצות הרישום של הקריה האקדמית אונו מגיעים עד אליך!

תואר ראשון בחינוך – התמחויות לבחירה

פיתוח למידה והדרכה בשילוב דיגיטל
כל ארגון נדרש להדריך את אנשיו באינספור נושאים מגוונים כגון:
כיצד לתת שירות, כיצד למכור, כיצד להתנהל בזהירות מפני תקיפות סייבר, איך להקפיד על מניעת הטרדות בעבודה, הדרכה ללקוח כיצד להשתמש במוצר ועוד ועוד.
הקריה האקדמית אונו מכשירה את מפתחי הלמידה וההדרכה של העתיד.
התכנית כוללת התמחות בטכנולוגיות למידה מתקדמות והכל בהנחיית המומחים הטובים בישראל.
התכנית אינה דורשת ידע טכנולוגי מוקדם ומציעה גישה חינוכית-הדרכתית כיצד לפתח פתרונות הדרכה תוך שימוש במגוון כלים טכנולוגים קיימים תוך היעזרות בגרפיקאים ומתכנתים.
בסיום הלימודים כל סטודנט יוצא עם תיק עבודות המאפשר להשתלב בעולם התעסוקה.
השכר הממוצע של מפתחי הדרכה הוא למעלה מ-13,000 ₪ בחודש.
בואו ללמוד מקצוע הומניסטי, שיכול להכניס אתכם לעולם החינוך וגם לעולם ההיי-טק והתעשייה מבלי שתצטרכו להיות אנשי טכנולוגיה.
זהו מקצוע שמתאים לכאלה שאוהבים בני-אדם, אוהבים לעבוד עם אנשים, סקרנים ובעלי עניין להבין ולהסביר.

נוער במצבי סיכון
המיקוד מעניק כלים והכנת הסטודנטים לשטח, מתוך כוונה ליצור סטודנטים חושבים, בעלי ראיה חדשנית, החוקרים והמבינים אחרת את תחום הסיכון ומתוך כך יפעלו כמשני מציאות חברתית וילמדו ליצר פתרונות רלוונטיים ועדכניים המשפיעים על כלל החברה.
הקריה האקדמית אונו היא המקום היחיד בארץ המלמד תואר ראשון BA עם במיקוד בעבודה עם נוער במצבי סיכון במסגרת הפקולטה למדעי הרוח והחברה. כתוצאה מכך, בוגרי התכנית באונו מקבלים רקע חינוכי וחברתי עשיר, המאפשר להם להבין טוב יותר את בני-האדם עבורם הם נדרשים לפתח מיומנויות התערבות כדי לעזור להם לעבור מהשוליים למרכז החברתי.

ספורט
רוצים להפוך את העיסוק בספורט למקצוע? לנהל או להיות יזמים בספורט? להוביל שינוי חברתי באמצעות ספורט? להיות מאמנים ערכיים וחינוכיים?
התכנית מעניקה את ההכשרה ואת הכלים המתאימים ביותר לתפקידי אימון, חינוך, חברה וניהול בספורט. לימודי התואר מדגישים את מקומו של עולם הספורט כגורם מרכזי בחינוך וניהול. המטרה שלנו היא להפוך אתכם לדמויות חינוכיות מובילות יחד עם המקצוענות בספורט.
אנחנו מאמינים כי ללמד להרים ראש לנגיחה זה חשוב, אבל לחנך להרים את הראש אחרי הפסד, זה הרבה יותר חשוב. אנחנו מאמינים כי ללמד לשלוט בכדור זה חשוב, אבל לחנך לשלוט בכעס כשלא הולך, זה הרבה יותר חשוב.

לימודי נגישות ומוגבלות
הקריה האקדמית אונו היא המקום היחיד בארץ המלמד את התואר הנ”ל המהווה גישה חדשה בישראל שהובילה לשינויים משמעותיים ביחס כלפי ילדים ואנשים עם מוגבלות בעולם.
בוגרי המסלול שלנו מקבלים רקע חינוכי וחברתי עשיר, אשר מאפשר להם להבין טוב יותר את בני-האדם עבורם הם מפתחים סביבות נגישות ומכילות. כמו כן, הבוגרים מקבלים ידע וכלים חינוכיים-חברתיים שימושיים בשדה ההדרכה והלמידה (כגון, היכרות עם טיפול באומנות, cbt, הדרכת הורים ועוד).

תואר שני בחינוך – התמחויות לבחירה

חינוך מיוחד
תכנית לימודים ייחודית בה נפגשים המרצים הטובים ביותר בעלי ניסיון עשיר ומגוון בתחומי החינוך המיוחד ודרכי ההוראה שלהם. תכנית זו מיועדת לאנשי חינוך ונושאי תפקידים אשר רוצים להעשיר ולהעמיק את הידע בתחומי החינוך המיוחד על כל טווח אוכלוסיות התלמידים בעלי הצרכים המיוחדים ורמות התפקוד המגוונות. מטרת ההתמחות בחינוך מיוחד היא להביא את הסטודנטים לגיבוש תפיסה חינוכית – ערכית, תוך העמקה ופיתוח חשיבה יצירתית בתחומי הדעת של החינוך המיוחד.

ניהול וארגון מערכות חינוך
מטרת התכנית היא להצמיח מנהיגות פדגוגית חדשה במערכת החינוך בהתאם לרפורמות והתמורות שחלו בשנים האחרונות במערכת החינוך. תכנית הלימודים מתרכזת בפיתוח והכשרה של כוח אדם מקצועי ומיומן בשלושה אספקטים: אישי, מקצועי וארגוני.

תקשוב ולמידה
בואו לחשוב אחרת על הוראה ולמידה בשילוב הטכנולוגיה! אנו מתמקדים בפיתוח חשיבה פדגוגית חדשנית ומעניקים כלים טכנולוגיים עדכניים ליישומה בשטח. בואו ללמוד כיצד לנהל למידה אפקטיבית מרחוק, כיצד להוציא את הלמידה וההוראה מחוץ לקירות הכתה, כיצד ללמוד בעזרת הטכנולוגיה בכל מקום ובכל זמן, כיצד לשלב בלמידה חוויה, אתגר ועניין, להכיר טכנולוגיות למידה מגוונות ולהבין כיצד לעשות שימוש מיטבי. אז אם אתם אנשי חינוך, מורים ומדריכים, המאמינים שיש מקום להוביל שינוי בלמידה, אם אתם מאמינים שצריך ואפשר ללמד וללמוד אחר, אם אתם חושבים שכיום צריך ללמד בדרכים שהתלמידים יחברו אליהן, אם אתם חושבים שלמידה צריכה להיות חוויתית, מסקרנת ומגוונת, אם יש לכם תמיד המון רעיונות מקוריים ואתם רוצים לדעת איך להוביל יזמות בחינוך, אם אתם שולטים בטכנולוגיות למידה אבל רוצים ללמוד עוד, אם אתם מרגישים שנותרתם מאחור מבחינה טכנולוגית ורוצים לצמצם את הפער, הצטרפו אלינו!

ספורט
מטרת ההתמחות בספורט בלימודי התואר השני בחינוך היא בהכרת הפוטנציאל והקניית הידע התיאורטי, לצד רכישת הכלים החינוכיים והמקצועיים לפיתוח ומינוף הספורט ככלי חינוכי, ערכי וקהילתי במערכת החינוך הפורמלית והחינוך הבלתי-פורמאלי הפועלות בקהילה (מועדוני ספורט, רשויות מקומיות, מתנ”סים וכו’).
זירת הספורט נחשבת כיום, מבחינת מספר בני נוער פעילים במסגרות הספורט, לתנועת הנוער הגדולה ביותר בישראל. הפעילות הגופנית משמשת שדה להתפתחות קוגניטיבית ורגשית, מאפשרת תרגול של מיומנויות חברתיות, מפגישה מגזרים ואנשים שונים לפעילות משותפת ומסייעת לצמצום הפערים החברתיים. הספורט מהווה בכך פלטפורמה להשפעה ושינוי בתחום החינוכי, ערכי, תרבותי וחברתי.
אנו מזמינים אתכם, אנשי החינוך, מורים לחינוך גופני ומאמנים, במסגרות החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בתחום הספורטומחוצה לו, לממש את אותו פוטנציאל ולמצב את הפעילות בספורט כגורם מרכזי בתחום החינוך המשפיע על החברה בישראל.

חינוך הגיל הרך
תוכנית המיועדת לאנשי מקצוע העובדים במערכת החינוך לגיל הרך בישראל, או כאלו המבקשים להשתלב בתחום: בגני ילדים, במעונות-יום ובמשפחתונים, בתכניות התערבות לילדים בסיכון, וכן במסגרות ותכניות בחינוך הבלתי פורמאלי.

לחצו כאן להשארת פרטים

היתרונות בלמידה אצלנו

#1
הסטודנטים שלנו מקבלים ליווי צמוד ומטפח ויחד עם הלמידה החווייתית יוצרים אקלים ייחודי המעניק תחושת שייכות.
#2
אנו מכשירים ומצמיחים דור חדש של מנהיגים ומקבלי החלטות , המתמחים בהיבטים השונים של התיאוריה והפרקטיקה החינוכית. בזכות תכניות הלימודים המתחדשות והמתעדכנות בהתאם למשתקף במציאות, הבוגרים שלנו מגיעים מוכנים לשוק העבודה ומשתלבים בתפקידי מפתח בחברה.
#3
תכנית הלימודים מועברת ע"י המרצים הטובים ביותר, המובילים בתחומם והנמצאים בחזית הידע.
ד"ר אורלי אללוף, ראש .B.A, הפקולטה למדעי הרוח והחברה
"השכלה אינה מילוי של דלי, אלא הצתה של אש" (ייטס) התשוקה ללמוד, להוביל, לשנות ולעצב את החברה והפרטים שבה, מהווה את נקודת המוצא של החוג לחינוך וחברה בקריה האקדמית אונו. אנו שואפים לפתח ולטפח אנשי חינוך ערכיים, מקצועיים ומוערכים מכל גווני הקשת החברתית שיובילו שינוי בחינוך בפרט, ובחברה בכלל. בוגרי התכנית המתמקצעים במיקודים השונים מהווים חלק מהדור הבא שמעצב את החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בישראל. לצורך כך גייסנו את מיטב המרצים המשלבים ידע אקדמי רב וניסיון עשיר בשטח. הצטרפו אלינו להובלת השינוי!"
לחצו כאן להשארת פרטים