שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

דינה ניר בשיעור בכיתה עם סטודנטים
1. התמחות זו ייחודית ומאפשרת לתלמידי ה־MBA נגיעה לעולם המחקרי, ונותנת להם כלים עדכניים לחשיבה מחקרית שתשמש אותם גם בעולם העסקי, ואף תאפשר להם לגשת ללימודי דוקטורט.
מרצים משוחחים
2. ההתמחות נבנתה תוך התמקדות בצרכי הסטודנט/ית בבואם לבצע עבודה מחקרית עצמאית. הקורסים הייעודיים וסדנת התזה והכתיבה האקדמית מעניקים ליווי ותמיכה משמעותיים, ואינם ניתנים באף מוסד אקדמי אחר בארץ.
מרצים משוחחים
3. המרצים שלנו – דר' יעל שני, דר' יניב גוילי, דר' מקסים מיליאבסקי, ופרופ' טליה מירון-שץ – בולטים מבחינה אקדמית, ומחוייבים ללמידה שלכם, תוך מתן יחס אישי.

תכנית הלימודים

אל תפספסו את היום הפתוח שלנו!
יום רביעי 19.6 בקמפוס החדש בצומת סביון
לפרטים והרשמה לחצו כאן

ההרשמה למסלול נובמבר 2024 בעיצומה!
הלימודים יחלו בתאריך ה־3.11.2024

מסלול MBA עם תזה מיועד לסטודנטים המעוניינים לשפר ולקדם את יכולותיהם המחקריות. מסלול זה מתכתב עם הדגש שהפקולטה למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו שמה על עידוד מחקר ועל מצוינות מחקרית של המרצים והמרצות בפקולטה. המסלול נבנה מתוך הבנה שעבודה מחקרית דורשת מיומנויות שלא נרכשו בהכרח בתואר הראשון או במסלול ה־MBA, והיא משימה שמצריכה ליווי והכוונה. כך, יותר מכל מסלול אחר בארץ, ניתנים קורסים מתודולוגיים וכן סדנת תזה שמסייעת בהבניית הכתיבה וכלי המחקר.

המסלול מיועד לסטודנטים וסטודנטיות מצטיינים מקרב תלמידי ה־MBA בקריה האקדמית אונו, המעוניינים ברכישת כלים למחקר ובביצוע עבודת מחקר – בין אם כדרך לשפר את מיומנויותיהם הניהוליות ואת הטמעת המחקר בחייהם המקצועיים, ובין אם כמדרגה לקראת המשך לימודים אקדמיים לתואר דוקטור במוסדות אחרים.

המסלול פתוח לסטודנטים בהתמחויות: שיווק, מימון, מערכות מידע.

בין קורסי הלימוד:

  • סדנת תזה וכתיבה אקדמית
  • חשיבה מחקרית והתנסות מודרכת במחקר
  • מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול
  • סמינר סגל
  • כלים אנליטיים למחקר באמצעות שפת R

 

להורדת חוברת המידע עבור שנת תשפ”ה 2025-2024, תואר שני .M.B.A הכוללת הרחבה עבור קורסי הליבה – לחצו כאן

חשוב שתדעו

מיכאל פינגרוט
"תכנית התזה נתנה לי הזדמנות לאתגר את כל מה שחשבתי שאני יודע ולא לקבל מידע כמובן מאליו ובאופן סביל אלא להעמיד אותו למבחן בצורה פעילה. צוות המרצים, המנחים, והסטודנטים בתכנית מייצרים סביבה איכותית ותומכת המאפשרת להתנסות בבטחה בצעדים הראשונים במחקר אקדמי עצמאי."
יועץ ומרצה לשיווק דיגיטלי

ימי לימוד ומיקום

ההרשמה למסלול נובמבר 2024 בעיצומה! הלימודים יחלו בתאריך ה־3.11.2024

מה נדרש כדי להתקבל

סטודנטים/ות מהקריה האקדמית אונו אשר סיימו את קורסי ההשלמה (במידה שנדרשו להם) ואת טרימסטרים 1 ו־2 בממוצע של 09 ומעלה במסלול ה־MBA. במידה ואתם נרשמים לאחר שסיימתם את טרימסטר 3 או טרימסטר 4, אזי הממוצע לקבלה לתכנית הינו של שלושת או ארבעת הטרימסטרים (ממוצע של 90 ומעלה).

בוגרי/ות MBA מהקריה האקדמית אונו, בממוצע 90 ומעלה.

לבירורים והרשמה:

פרופ’ טליה מירון־שץ (ראשת המסלול)

במייל: talyam@ono.ac.il