אנסמבלים ומקהלה

אנסמבל פופ/רוק בהנחיית אורי זך

האנסמבל מתמקד במחוות (Tributes) לאלבומים הגדולים וזמרי מופת לאורך השנים (פרדי מרקורי, מייקל ג’קסון, פינק פלויד ועוד), עם מתן דגש על שילובים בין שירים (מאש-אפ) ופרשנות אישית הן בביצוע, הן בעיבוד. האנסמבל מבוסס רית’ם סקשן המשלב תופים, בס, גיטרות, מקלדות וסולנים.
את האנסמבל מוביל אורי זך שעומד בראש מסלול הפקה והלחנת שירים ומרכז את כלל פעילות האנסמבלים בבית הספר.

אנסמבל Neo Soul בהנחיית נועם צ'רצי

באנסמבל לומדים, חוקרים ומבצעים יצירות וקטעים מעולמות הג׳אז והסול החדשים והמודרניים,
עם דגש על הבנת הסאונד, הדינמיקה ו״הצבע״ של הז׳אנר. בין האומנים שמבצעים באנסמבל: רוברט גלספר, מון צ’ילד, קנדריק לאמאר ועוד.

אנסמבל לטיני בהנחיית ז'וקה פרפיניאן

אנסמבל שמוקדש לביצוע סגנונות מוסיקליים מאמריקה הלטינית – סמבה, בוסה נובה, קפוארה ופופ ברזילאי.
בין הכלים שמשתמשים באנסמבל ניתן למצוא בירימבאו, אקורדיון, פסנתר, כלי הקשה ברזילאיים ועוד כלים מהז’אנר. בין האומנים שמבוצעים באנסמבל: אנטוניו קרלוס ז’ובים, ז’ורז’י בן ז’ור, באדן פאוול ועוד.

אנסמבל מזרח מערב בהנחיית ד"ר אריאל לזרוס

האנסמבל נותן ביטוי אותנטי ואמנותי לקולות של המסורות השונות באזורינו ובאגן הים התיכון, מהפיוט ירושלמי, למוסיקה האנדלוסית, מהלאדינו של יוצאי הבלקן לשירת ספרד ופורטוגל. האנסמבל משלב כלים מערביים יחד עם כלים אותנטיים בעיבודים עכשוויים.

אנסמבל גרוב בהנחיית ענבר בר-קליין

אנסמבל על טהרת הגרוב והרית’ם, המשלב בין כמה סגנונות בולטים –  פאנק, פופ, רוק, היפ הופ וגוספל. האנסמבל שם דגש על עיבוד ופרפורמנס. בין האומנים והלהקות המבוצעים באנסמבל: אליס מרטון, אן ווג, מארק רונסון, ברונו מארס ועוד.

אנסמבל גיטרה קלאסית בהנחיית אורי ברכה

הרכב של נגני גיטרה קלאסית, המבצע יצירות ייחודיות המביאות לידי ביטוי את הצליל הייחודי הנוצר מריבוי הכלים, המיתרים והתפקידים. ההרכב מתמקד ביצירות מעולמות הקלאסי והבארוק לצד מוסיקה ספרדית, מוסיקה צוענית, ג׳אז ופלמנקו. בין יצירות האנסמבל, ביצועים ליצירות של באך, מנואל דה פאיה, ג’נגו ריינהארדט ונוספים.

אנסמבל ווקאלי בהנחיית ארז טל

אנסמבל קולי על טהרת האקפלה – מוסיקה ווקאלית ללא ליווי כלי המבצע יצירות לארבע או שישה קולות. האנסמבל מתמקד באינטונציה, הגשה, דינמיקה וסאונד, המייצרים מרקם קולי ייחודי בכל יצירה ויצירה. הווקאליסטים באנסמבל נדרשים לדיוק רב, הקשבה, וגמישות מוסיקלית כדי לבצע את הקטעים. האנסמבל מבצע עיבודים מורכבים ומאתגרים, עשירים בהרמוניה, של ההרכבים הטובים ביותר בעולם כמו הסווינגלס, The Real Group, Take 6 ועוד.

אנסמבל Boy Band בהנחיית שלי בינמן

כל מה שקשור לפופ, ניינטיז, פרפורמנס, תנועה ולהיטים. אנסמבל המתחקה אחר סגנון להקות הבנים ששלט בסצנת הפופ בשנות ה – 90 והכה שורשים בהיסטוריה המוסיקלית העולמית ובפרט זו הישראלית. ההרכב מציג עיבודים חדשניים ומקוריים של הרכבים כמו הבקסטריט בויז, אן-סינק ועוד.

אנסמבל ג'אז אינסטרומנטלי בהנחיית נחום פרפקוביץ’

אנסמבל שכולו חזרה אחורה בזמן לג’אז אותנטי, מסורתי וקלאסי. עיקר הביצועים משנות ה-40 וה-50 של הז’אנר. האנסמבל מורכב מ-2 גיטרות, 2 קלידנים, פסנתרן, תופים וסקסופון.
בין האומנים שמבצעים באנסמבל ניתן למצוא את: צ’וצ’ו ולדז, The Four Brothers Band וחומרים מקוריים המיועדים במיוחד לאנסמבל.

אנסמבל מוסיקה עכשווית בהנחיית ד"ר נדב לב

אנסמבל שמשלב באופן יחודי סגנונות של הזמן הזה, כגון מוסיקה קלאסית עכשווית, השפעות ג׳אז, רוק מתקדם ואילתור. ההרכב מבצע יצירות פתוחות, מאלתר יחד ומבצע יצירות ועיבודים שנכתבים במיוחד עבורו. בדגש מיוחד ניתן ליצירות פרי עטם של תלמידי ומורי Ono music.

האנסמבל הקלאסי בהנחיית חגית גלזר

אנסמבל קאמרי המתמקד בביצוע יצירות מופת של מלחינים קלאסיים כמו היידן, בטהובן, שומאן ועוד. אנסמבל כולל נגנים מכל הכלים הקלאסיים ובעיקר כלי קשת ופסנתר שמתקבלים לאחר אודיציה. את האנסמבל מובילה חגית גלזר צ’לנית מנוסה בעלת קריירה כנגנית וכמורה לצ’לו והרכבים.

מקהלת ono music

במקהלה מתרגלים את הסטודנטים לעבודה מעשית, דרך פיתוח קול קבוצתי, תרגול קבוצתי של קטעי מקהלה ברפרטואר בסגנונות קלאסי, ישראלי ומוסיקה אפריקאית. הקורס שם דגש על דיוק טונאלי, תרגול סולפז’ וטכניקות לעבודה ווקאלית בקבוצה.

אישור הגעה ליום הפתוח

ono music

שליחת טופס זה, מהווה הסכמה לקבלת חומר פרסומי מבית הספר למוסיקה, הקריה האקדמית אונו.

תיאום שיחת ייעוץ

ono music

שליחת טופס זה, מהווה הסכמה לקבלת חומר פרסומי מבית הספר למוסיקה, הקריה האקדמית אונו.