ארועים

במסגרת הקורס "ניהול ואסטרטגיה", פוגשים הסטודנטים בכל הרצאה איש תעשייה בכיר המספר על מהלך אסטרטגי מהותי שביצע לאורך הקריירה שלו ומנתח את המהלך ותוצאותיו ביחד עם הסטודנטים. הכניסה חופשית! כנסו ללו"ז ההרצאות המלא

מתי ההרצאה ועל מה נדבר?

 

11/02/2018סלעית גרניט – מנכ"לית אד-קיט, לשעבר מנהל השיווק של כ.א.ל. תדבר על ניהול מהלכים אסטרטגיים מחוסר ברירה. מה קורה כשהשוק משתנה באופן פתאומי ובלתי צפוי? כיצד מפתחים ומבצעים אסטרטגיה כשלא ממש ברור לאן הולכים?
18/02/2018צביקה קלייר – יזם סידרתי שמכר את חברתו האחרונה למיקרוסופט. ידבר על התפתחות אסטרטגיית שווקים (סגמנטים, גיאוגרפיה) והשפעה הדדית בין ההחלטות האלה לבין המוצר. אסטרטגיה ואופורטוניזם.
25/02/2018מיכל זימלר, מנכ"לית IVN, עמותה הבונה בישראל את המגזר הרביעי – מגזר העסקים החברתיים. מיכל תדון בנושא עסקים חברתיים ויצירת רווחים. האם זה אפשרי? האם זה אתי?
04/03/2018אמנון יעקובי – יזם סידרתי, לשעבר מייסד ומנכ"ל RAD Netw7ork Devices, FloWare, אלוריון ויו"ר אטרניטי. בעברו כמפקד יחידת מודיעין, קיבל פעמיים את פרס בטחון ישראל. אמנון ידבר על מיזוג בין שוים – חברה ציבורית צעירה (שנה לאחר הנפקה) בשלב של משבר עולמי כאשר יש כסף בקופה: האם להמשיך לבד באופן עצמאי או לבצע מיזוג עם חברה אחרת.
11/03/2018איריס פיין – מנכ"לית אמגל. לשעבר מנכ"לית ביקור רופא, תנובה שף ואוליביה. איריס תציג Case Study ותדון בשיקולים אסטרטגיים בביצוע תהליך מיזוג – הסיבות למיזוג, תכנון התהליך, היישום שלו וההתמודדויות על פני שנתיים של תהליך.

 

איפה ניפגש?

כל ההרצאות מתקיימות בשעה 16:30 

באולם 304 | קמפוס קרית אונו | בניין גרפינקל | הירדן 2 קרית אונו 

 

הכניסה חופשית! נשמח לראות אותך

Print Friendly, PDF & Email