אודות הקמפוס

קמפוס חרדי - אור יהודה

 

מועמדים יקרים,

הקמפוסים החרדיים של הקריה האקדמית אונו מהווים בית גידול לבני האוכלוסייה החרדית המבקשים לרכוש מקצוע ולהתפרנס בכבוד. בטרם תחליטו לאן מועדות פניכם, אנו מבקשים להשיב לכם על שתי שאלות בקצרה.

למה אקדמיה?

עולם התעסוקה המודרני מציע מגוון רחב של מקצועות. ואולם ככלל, יש הבחנה משמעותית בין מקצועות אקדמיים ומקצועות שאינם אקדמיים. במקצועות האקדמיים אנו יכולים לראות גרף הכנסה שגדל והולך עם השנים.

רוב הצעירים נכנסים לשוק העבודה בשכר התחלתי נמוך יחסית, ואולם התואר האקדמי בשילוב עם ניסיון תעסוקתי מבטיח לרוב עלייה קבועה בשכר. הצד השווה שבכל התחומים האקדמיים היישומיים הנלמדים בקריה האקדמית אונו: חשבונאות, מדעי המחשב, משפטים, מנהל עסקים, פרסום ותקשורת שיווקית, שמאות נדל"ן, חינוך וחברה או מקצועות הבריאות, הינו פוטנציאל הצמיחה הממשי בכושר ההשתכרות שלכם.

בסופו של דבר, תואר אקדמי הינו אמצעי ההכנסה הטוב ביותר שיש בשוק התעסוקה הישראלי. אנו נפגשים עם בוגרים רבים, עורכי דין, רואי חשבון, יזמים ואנשי חינוך, המספרים כולם את אותו הסיפור. כעצמאיים או כשכירים, התואר האקדמי הינו נכס שישביח את שכרכם משנה לשנה.

למה קמפוס חרדי?

הקמפוסים החרדיים של הקריה האקדמית אונו מונים אלפי סטודנטים במגוון רחב של תחומי לימוד, זאת לצד אלפים רבים שכבר סיימו את לימודיהם ופנו לעולם התעסוקה. חלק מבוגרנו השתלבו בתפקידים יוקרתיים כעצמאיים וכשכירים במגזר הציבורי והפרטי. הדוגמאות רבות.

מאחורי הקמפוסים החרדיים של הקריה האקדמית אונו עומדת תפיסת עולם עשירה ומגובשת. אין מדובר רק על לימודים בהפרדה מגדרית, אלא על הבנה מעמיקה ביחס לצרכים האקדמיים, הכלכליים, החברתיים והתרבותיים של הסטודנט והסטודנטית החרדיים. תפיסה זו מתבטאת בלו"ז אקדמי ייחודי, במערך סיוע עשיר, בהענקת האפשרות להשלמת לימודי בסיס נדרשים, בהקניית כלים אורייניים, במועדי לימוד מותאמים ועוד. כל אלו מובילים את הקריה האקדמית אונו לעמוד בחזית האקדמית המיועדת עבור הציבור החרדי, ולהתגאות במפעל ייחודי זה.

 

אנו מברכים אתכם בהצלחה רבה באשר תלכו ויה"ר שתשרה שכינה במעשי ידיכם.

 

חניה קמפוס אור יהודה:

חניה אונו - בית מורד
החניון בבית מורד נמצא ברח' חטיבת אלכסנדרוני.


בצומת של רח' החרושת ורח' חטיבת אלכסנדרוני מול הבניין, יש חניה של עיריית אור יהודה,
שטח בקצה החניה הוקצה עבור הסטודנטים של הקריה האקדמית אונו בלבד

 

לייעוץ ותיאום פגישה אישית ניתן לפנות אלינו בטלפון 072-3334668  

בימים א'-ה' בין השעות 08:00-19:00 וביום ו' בין השעות 08:00-12:00

הפלדה 9, אור יהודה