יום פתוח לתואר ראשון בחינוך וחברה עם התמחות בספורט עם המרצים הטובים בישראל
13.9.22 | ZOOM
18:00

רוצים להפוך את העיסוק בספורט למקצוע? לנהל או להיות יזמים בספורט? להוביל שינוי חברתי באמצעות ספורט? להיות מאמנים ערכיים וחינוכיים?

התכנית מעניקה את ההכשרה ואת הכלים המתאימים ביותר לתפקידי אימון, חינוך, חברה וניהול בספורט. לימודי התואר מדגישים את מקומו של עולם הספורט כגורם מרכזי בחינוך וניהול. המטרה שלנו היא להפוך אתכם לדמויות חינוכיות מובילות יחד עם המקצוענות בספורט.
אנחנו מאמינים כי ללמד להרים ראש לנגיחה זה חשוב, אבל לחנך להרים את הראש אחרי הפסד, זה הרבה יותר חשוב. אנחנו מאמינים כי ללמד לשלוט בכדור זה חשוב, אבל לחנך לשלוט בכעס כשלא הולך, זה הרבה יותר חשוב.

במהלך שנת הלימודים הראשונה תבחרו את אחת מהמגמות הבאות:
מגמת תנועה לגיל הרך
הקורס מכשיר מדריכים לפעילות גופנית ותנועה לילדים בגילאי 2-6 שנים, לעבודה במשפחתונים, במעונות יום, בגני ילדים, בצהרונים, במתנסים ,במסגרות פרטיות, בחוגים, בקייטנות ובפעילויות הורים וילדים.
לבוגרי הקורס תוענק תעודת: מדריכ/ת תנועה לגיל הרך

*בשנת הלימודים תשפ”ג מתקיים רק בקמפוס קרית אונו.

מגמת פילאטיס
פילאטיס הוא אימון גופני דינאמי כחלק מתחומי הפיטנס, פילאטיס עוסק בחיזוק השרירים, מייצב את הגוף ועובד על גמישותו תוך שילוב ושימוש כל מערכות השרירים בגוף, החיצוניות והפנימיות. שיטת פילאטיס מתמקדת בתהליך התנועה כולו ומפעילה את כל הגוף כאשר בשיטות אחרות העובדות על חיזוק הגוף עובדים על כל מערכת בנפרד. הפילאטיס משלב בין שיטות אימון מערביות לבין מודעות לתנועה ושילוב של גוף ונפש אשר מאפיינות שיטות מזרחיות.
לבוגרי הקורס תוענק תעודת: מדריכ/ת פילאטיס מזרן

מגמת חדר כושר וכושר גופני
מדריך/כת כושר ובריאות והכשרת קטינים לאימון בחדר כושר בהתאם לדרישות מנהל הספורט.
לבוגרי הקורס תוענק תעודת: מדריכ/ת כושר גופני, בריאות ואימון קטינים במכון כושר

* תנאי סף לקורס חדר כושר: נסיון של לפחות שנה כמתאמן בחדר כושר.
* בשנת הלימודים תשפ”ג מתקיים רק בקמפוס קרית אונו.

בין נושאי הלימוד:
מדעי הספורט (אנטומיה, פיזיולוגיה, תזונה, פציעות ספורט ועוד), תעשיית הספורט, גלובליזציה וספורט, משפט ואתיקה, שיווק ספורט, אורח חיים בריא, פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכופתולוגיה, פסיכולוגיית ספורט, ספורט ותקשורת, הנחיית קבוצות, הדרכת הורים, נוער בסיכון, חינוך מכיל, התנסות מעשית בארגונים וגופי ספורט ועוד.

מה עושים עם התואר
– מנהל חדר כושר ומועדוני בריאות
– מנהל מתנ”ס
– מדריך ומאמן כושר או ענפי
– מנהל מחלקת ספורט
– מנהל קבוצת כדורגל/כדורסל/ספורט בכירה
– יזמים בתחום הספורט
– מאמן אישי ואימון ספורטאים
– מאמן כושר גופני לקבוצת הישג
– מתאם קשרי קהילה וספורט
– שיווק מוצרי ספורט
– רכזי ספורט בפנימיות ומועדוני נוער
– מנהל חדר כושר ומועדוני בריאות

היתרונות בלמידה אצלנו

#1
תעודת הכשרה בסיום השנה השנייה באחד מהמקצועות הבאים: מדריכ/ת חדר כושר, מדריכ/ת פילאטיס, מדריכ/ת תנועה לגיל הרך.
#2
הכשרה מעשית בניהול ויזמות בעולם הספורט. התנסות מעשית באגודות ספורט, מתנ"סים, מסגרות ספורט לחינוך המיוחד, רשויות מקומיות, אירועי ספורט ועוד.
#3
הבוגרים שלנו משתלבים במגוון תפקידים מרתקים בתחומי האימון, החינוך, החברה וניהול תחום הספורט במגוון מוסדות.
עדי ביכמן, מנהלת תחום הספורט
"תעשיית הספורט ועולם הספורט גדלים בכל רובדיהם בקצב מסחרר, בהתמחויות הספורט המוצעות בתארים השונים, אנחנו מכשירים את הסטודנטים להיות אנשי הספורט החדשניים והעכשוויים ביותר בתחום, חינוך, ניהול, יזמות, מקצועיות וטיפול. הסטודנטים והבוגרים שלנו הופכים להיות אנשי מפתח בתעשייה המתפתחת, אני גאה שתכניות הספורט שלנו בניהולי הן ייחודיות וראשוניות בארץ וסוף סוף מיישרות קו עם תכניות אקדמיות בעולם."
לחצו כאן להשארת פרטים