לימודי פרסום ושיווק עם המרצים הטובים בישראל

תואר ראשון .B.A בפרסום ותקשורת שיווקית
לימודים בקמפוס קרית אונו

רוצים להוביל קמפיין בלתי נשכח? להשיק את המוצר הבא שישנה את השוק? לייצר את הסרטון הוויראלי הבא?  את האג’נדה שלכם בקרב הציבור? מהתואר הזה תצאו עם כל מה שנדרש כדי להוביל את עולם השיווק והפרסום, הדיגיטל וההסברה.
אם החלום שלך הוא להשתלב בתחום שמייצר ומשפיע  על התפיסה שלנו- זה התואר עבורך.
אנחנו מציעים את התוכנית האקדמית היחידה בישראל בפרסום ותקשורת שיווקית עם דגש על העולם הדיגיטלי במהלך התואר תתנסו במגוון הזדמנויות להגות ולייצר קמפיינים בתנאי השוק האמיתי במסגרת שיתוף הפעולה עם “הבצפר”. תכירו את בכירי התעשייה שילמדו ידריכו אתכם. 

בין נושאי הלימוד
יצירתיות בפרסום ופיתוח מוצרים, שיווק דיגיטלי, סדנת פיתוח סטארט אפ, דוברות ויחסי ציבור, קידום בפייסבוק, גוגל ואינסטגרם, קופירייטניג, ניהול הפרסום והתקשורת השיווקית, מכירות בשווקים עסקיים, קופירייטינג, כתיבה עיתונאית, יחסי ציבור וניהול משברים, פרסום מתקדם בפייסבוק ועוד.

מה עושים עם זה?
הבוגרים שלנו משתלבים במגוון תפקידים ביניהם:
חברות וחטיבות השיווק: מנהלי פררסום ותקשורת שיווקית , מנהלי שיווק, מנהלי מותג, מנהלי שיווק דיגיטלי, מנהלי קטגוריה ועוד.
משרדי פרסום: תקציבאי, פלנרים, קופירייטרים, תקציבאי דיגיטל.
דוברות ויחסי ציבור: יועצי תקשורת , דוברים, אנשי יחסי ציבור, עוזרים פרלמנטריים.
שיווק דיגיטלי, סטארט אפים והייטק, השתלבות בערוצי טלוויזיה, חברות תוכן, ועוד.

תואר ראשון במנהל עסקים .B.A עם התמחות בשיווק ופרסום
לימודים בקמפוס ירושלים / חיפה / אור יהודה (חרדי)

חשבת פעם למה יש פוסטים שעוצרים אותך בגלילה בפיד וכאלה שלא? למה יש לך יותר תשוקה למוצר מסוים ולא לאחר? למה יש מחאות שהצטרפת אליהן וכאלה שהתעלמת מהן? למה 2 חברות שמציעות כמעט את אותו המוצר אחת מצליחה והשניה כושלת? אחת הסיבות המרכזיות היא – שיווק ופרסום. מהמוצרים שאנחנו קונים בסופרמרקט, אונליין ועד הפוליטיקאים להם אנחנו מצביעים בקלפי – הכל ממותג, משווק ומפורסם כל הזמן. כדי להשפיע באמת, כדי להכתיב מגמות וליצור שינוי – צריך לדעת לעשות את זה כמו שצריך. וזה מה שאנו מלמדים בתואר.

בין נושאי הלימוד
ניהול התקשורת והפרסום פסיכולוגיה ופרסום, יצירתיות בפרסום, פיתוח מוצרים, שיווק דיגיטלי, סדנת פיתוח סטארט אפ, דוברות ויחסי ציבור, קשרי עיתונות ומדיה, ניהול מותגים, קידום בפייסבוק, גוגל, אינסטגרם ועוד.

בין הבוגרים והבוגרות שלנו
מנכ"ל ומייסד FIXEL - אתגר שפיבק
מנכ"ל קבוצת אסתי לאודר ישראל - אורן רווח
מנהלת מותג נספרסו - שירן חביב
מנכ"ל בירה מלכה - גלעד דרור

היתרונות בלמידה אצלנו

#1
במסגרת התואר יקבלו הסטודנטים מערך תמיכה ומערכת ליווי על ידי המרצים הטובים ביותר.
#2
תואר יחיד מסוגו בארץ המותאם להתרחשות הדינמית בעולם הדיגיטלי.
#3
הבוגרים שלנו משתלבים במשרדי פרסום מובילים, סוכנויות דיגיטל, בתפקידי ניהול בחברות מובילות במשק, תפקידי שיווק, מיתוג, ,מחקר אסטרטגי, ניהול תקשורת שיווקית, דוברות ועוד.
ד"ר מיכל שפירא, ראש ביה"ס לשיווק ודיגיטל
"ענף הפרסום בארץ גדל ומתפתח בקצב מהיר מאוד. אני שמחה להוביל את החוג לפרסום ותקשורת שיווקית שהוא היחידי בארץ ולהביא לסטודנטים והבוגרים את מיטב המרצים, שהם אנשי התעשייה הטובים ביותר שמלמדים את הסטודנטים ומכשירים אותם לעבודה המעשית מיד בתום הלימודים שלהם."
לחצו כאן להשארת פרטים