מנכ"ל הקריה האקדמית אונו, רנן הרטמן – ביוגרפיה
מנכ"ל הקריה האקדמית אונו, רנן הרטמן – ביוגרפיה

מנכ"ל הקריה האקדמית אונו, רנן הרטמן – ביוגרפיה

רנן הרטמן נולד בשנת 1969 בקנדה, הצעיר מבין ילדיו של פרופ' דוד הרטמן. עלה למדינת ישראל בשנת 1971 והתגורר בירושלים. בצבא שירת כקצין בחיל השריון. בעל תואר ראשון במשפטים מטעם אוניברסטית בר אילן. 

 

בשנת 1995, בהיותו בן 26 הקים רנן הרטמן את הקריה האקדמית אונו ועד לימינו משמש כמנכ"ל המכללה וכן כחבר במועצת המנהלים של הקריה האקדמית אונו. כמו כן, הרטמן חבר במועצת המנהלים של מכון שלום הרטמן ובמספר חברות עסקיות.

 

עפ"י חזונו של רנן עוצבה דמותה של הקריה האקדמית אונושילוב מצוינות אקדמית יחד עם משימה חברתית לשינוי פני החברה בישראל. ברוח זו יזם רנן, לצד לימודי משפטים, מנהל עסקים מקצועות הבריאות, מדעי הרוח והמוסיקה ברמה הגבוהה ביותר, מספר תכניות חברתיות אשר מציבות את הנושאים הבוערים של החברה הישראלית בראש סדר העדיפויות של הקריה האקדמית אונו.

 

רנן הרטמן ייסד את הקמפוס הראשון בישראל הפונה למגזר החרדי ומכשיר אלפי בוגרים ובוגרות המשתלבים במקצועות שונים בשוק העבודה הישראלי. בנוסף, מקיימת הקריה האקדמית אונו, תוכנית לקידום בני העדה האתיופית וכן תוכנית למנהיגי דתות מכל קשת הדתות במדינת ישראל.

 

במסגרת חזונו של רנן לשינוי פני החברה בישראל, נבנתה ב-2013, בשיתוף משרד הרווחה והשירותים החברתיים, התכנית 'רואים רחוק', שמכשירה נערים ונערות על הספקטרום האוטיסטי למקצועות נדרשים בצה"ל ובשוק האזרחי.

 

חזונו של רנן הוא להנחיל חברה ישראלית שוויונית. חברה המאפשרת לכל רבדיה להשתלב ולמנף את עצמם בשוק התעסוקה. וכך בקריה האקדמית אונו הוא מחבר, שוב ושוב, בין העולמות השונים של הסטודנטים.

 

רנן הרטמן, מנכ"ל הקריה האקדמית אונו

Print Friendly, PDF & Email
[print-me]